GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Warner Bros. Studio Londra
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
Hemen Biletinizi Alın!

Warner Bros. Studio Londra: Turlar ve Biletler

Warner Bros. Studio Londra: tüm turları ve etkinlikleri görün

Londra şehrinin vazgeçilmezleri

785 bilet ve turun tümünü görün

Harry Potter Stüdyo Turu Hakkında Büyüleyici Bilgiler

Muggle'lar gerçek Hogwarts Okulu'na alınmasalar da, Harry Potter hayranları film serisinin çekildiği Warner Brothers Stüdyosu'nu inceleme fırsatına bayılacaklar! İşte sizi bekleyen Harry Potter dünyasından 5 büyüleyici bilgi.

Hogwarts Ekspres'i Sürün

Hogwarts Ekspres'i Sürün

Filmlerdeki Hogwarts Ekspres lokomotifine atlayın ve Harry'nin Hogwarts'a yaptığı büyüleyici yolculukları canlandırın – yalnızca Platform 9 3/4'e nasıl girileceğini bilenler içindir!

Hogwarts'ı Keşfedin

Hogwarts'ı Keşfedin

Film setlerini gezin: Büyük Salon'dan geçerek Dumbledore'un Ofisi'ni veya Gryffindor Öğretmenler Odası'nı keşfetme şansını yakalayın!

Sihrin Arkasındaki Sihri Keşfedin

Sihrin Arkasındaki Sihri Keşfedin

Harry görünmezlik pelerininin arkasına nasıl saklanabiliyor? Büyük Salon'un tavanı gerçekten gökyüzünü yansıtıyor mu? Filmin sihirli özel efektlerinin arkasındaki sırları keşfedin!

Sihirli Yaratıklarla Tanışın

Sihirli Yaratıklarla Tanışın

Filmler için 200'ün üzerinde sihirli yaratık tasarlanmıştır. Ev cinleri ve Gringotts cinleri ile tanışma fırsatı bulacak, ayrıca Hagrid'in arkadaşları; Buckbeak ve Aragog'a merhaba diyebileceksiniz!

Dekor ve Kostümleri Görün

Dekor ve Kostümleri Görün

Pelerini, sihirbaz değneği ve kazanı olmayan bir büyücü, büyücü sayılmaz! Filmde kullanılan sihirli eşyaları görebilirsiniz.

İçeriden ipuçlarımız

Aktivite Pasaportunu Almayı Unutmayın

Aktivite Pasaportlarını girişteki bilgi masasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. Çocuklarınızla geldiyseniz bir aktivite pasaportu almanızı öneririz, böylelikle Altın Snitch yakalama ve stüdyoda altı pasaport damgası toplama gibi eğlenceli aktivitelerden yararlanabilirsiniz – sizin için unutulmaz bir anı olacak!

Harry Potter Çift Katlı Otobüsü Sürün

Toplu taşıma aracı ile geliyorsanız, "Watford Junction"a varmak için trene binin ve oradan Harry Potter çift katlı otobüsüne binerek stüdyolara ulaşın. Arabayla gelmekten daha ucuz ve uygun bir yoldur, otobüsler her 10 dakikada bir kalkar ve sizi direk olarak stüdyoların girişinde bırakır.

Yararlı Bilgiler

 • Ne zaman ziyaret edilir?
  Her gün 09:00-22:00 arası.
 • Ücreti ne kadar?
  Bilet fiyatları değişir.
 • Rehbere ihtiyacım olacak mı?
  Hayır
 • Nasıl gidilir?
  "Watford Junction"a tren ile vardığınızda, Harry Potter çift katlı otobüsüne binebilirsiniz.
 • Ekstra ipuçları

  • Planlanmış zamandan en az 20 dakika önce orada olunuz.

  • İnternet sitesinde biletler mevcut değildir ve önceden alınması gerekir.

Warner Bros. Studio Londra hakkında neler söylenmiş?

Genel değerlendirme
4.7 / 5
based on 24.551 reviews

Stüdyo çok güzel kurgulanmış bir Harry Potter müzesi gibiydi.

Gidiş ve dönüş sorunsuz oldu. Otobüsün kalktığı nokta Victoria Tren İstasyonu ile Victoria Otobüs İstasyonu arasındaki binanın arka kısmında tünel şeklinde tanımlayabileceğim ve otobüslerin girebileceği bir noktasında. İlk defa Londra’ya gidenler için bulunması zor olabilir. Bilet’te açıkça yazmıyor ama bilet üzerindeki saat otobüsün kalkış saati. Trafiğe bağlı olarak aslında 1 saat ile 1 buçuk saat arasında süren bir yolculuk yapılıyor. Trafikte 2 saat sürebilir. Stüdyo Londra’nın kuzey batısında Watford kasabasına yakın bir mahalde. Londra trafiğine takılmayacak bir zaman dilimi seçmek daha mantıklı olabilir. Stüdyo çok güzel hazırlanmış. Herbir bölüme geçildiğinde sizi şaşırtan bir sahne veya dekor karşınıza çıkıyor. Kostümler gerçek. Filmlerin çekildiği dekorlar gerçek. 3 saat süre var. Yeterli olabilir. Ancak her sahnenin yanında bulunan açıklamayı okumayı veya ekranlardan yayınlana kusa belgesel gibi çekilmiş kayıtları seyretmek isterseniz yetmeyebilir. Farklı bir heyecan.

Harry Potter: Warner Bros. Studio Turu ve Transferler Değerlendiren:

Çok begendim , yorumlarda yeterince zaman kalmadığından bahsedilmiş ama yeterince zaman kalıyor