Haus des Meeres

Viyana: Haus des Meeres Biletleri

Başlangıç fiyatı €16,70 kişi başı

Yer ayır
Önemli Bilgiler
Süre
1 gün
Elektronik kuponlar kabul edilir
Hızlı Onay

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • 4,000 metrekarelik alanda 10,000'den fazla canlı ile yüz yüze gelin
  • Akvaryum bölümünde timsahları, yılanları ve kertenkeleleri görün
  • Tropikal tatlı su bölümünde vahşi piranalara hayran kalın
  • Köpekbalıkları, kaplumbağalar, mercanlar ve renkli balıkları keşfedin
  • Okyanusta yaşayan birçok farklı tür hakkında bilgi edinin
Genel Bakış
Viyana'da Haus des Meeres'i ziyaret edin ve 4,000 metrekarede 10,000'den fazla canlı ile yüz yüze gelin. Akvaryum bölümünde timsah, yılan ve kertenkeleleri görün. Ayrıca binanın en üst katından inanılmaz Viyana manzarasının tadını çıkartabilirisniz.
Detaylar
Akvaryum bölümünde timsahlar, yılanlar ve kertenkeleleri görebileceğiniz Viyana, Haus des Meeres'i ziyaret edin. Tropikal tatlı su bölümündeki en büyük etkinlik vahşi piranalar. Serbestçe uçan kuşlar ve etrafta koşuşturan maymunlar ile tropikal ev ve timsah parkı Haus des Meeres'teki diğer ilgi çekici noktalar. Tropikal deniz suyu bölümünde ise köpekbalıkları, bir deniz kaplumbağası, bir sürü mercan ve renkli balık barındıran geniş bir akvaryum bulunuyor.

10'uncu kattaki yeni akvaryum ise gerçekten görülmeye değer. Tank içindeki asansörden dikey şekilde ilerlerken deniz hayatı ile yüz yüze gelin. Yaklaşık 4 metre yüksekliğinde kıvrımlı geniş plastik pencere, koridor alanında 4 yan pencere ve asansör boşluğunda bulunan heyecan verici bir başka pencere ile yeni akvaryumun içinde fantastik manzaraları farklı açılardan görebilirsiniz. 150,000 litrelik kapasitesiyle bu Haus des Meeres'teki ikinci en büyük akvaryum.

Akdeniz bölümü, denizşakayığı, yılanlar, yengeçler ve deniz kestanelerinden deniz yıldızı ve balıklara, okyanusta yaşayan farklı türler hakkında geniş bir tanıtım sağlıyor.

Yeni bir alan ise 11'inci katta henüz inşa edildi. Yaklaşık 50 metre yüksekliği ile Haus des Meeres benzersiz bir Viyana manzarası sunuyor. Ziyaretçilerin kahve ve atıştırmalıkların tadını çıkarabileceği Ocean Sky şehirde gün içinde görülecek en güzel yerlerden biri.
Dahil Olanlar
  • Haus des Meeres'e giriş
Dahil Olmayanlar
  • Alınış ve bırakılış
Buluşma noktası

Fritz-Grünbaum-Platz 1‎ 1060 Viyana, Avusturya Haus des Meeres'e toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz: Otobüs hatları 13 A, 14 A ya da 57 A ("Haus des Meeres" durağına kadar) ya da U-Bahn hat 3 ("Neubaugasse" durağına kadar). Araba ile gelecekseniz Windmühlgasse yakınlarında park yeri bulunmaktadır. Haus des Meeres ziyaretçileri düşük ücretle park edebilir. Haus des Meeres bilet gişesinden bir indirim kartı alacaksınız. (Google Maps ile aç)

Başlangıç fiyatı €16,70 kişi başı

Yer ayır
Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (4 Yorum)

Düzenleyen

Haus des Meeres - Aqua Terra Zoo

Ürün kodu: 41862