GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Viyana
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Viyana: En iyi turistik yerler

Viyana: tüm turları ve etkinlikleri görün

Viyana şehrinin vazgeçilmezleri

Viyana içinde gezilecek en popüler yerler

Viyana hakkında neler söylenmiş?

Viyana'yı gezip tanıktan sonra neden Avrupa'nın kültür başkenti olmayı hakettğini anladım. İlk defa bir kilisede konsere katıldım. Salon muhteşemdi. Konseri sunan sanatçılar işlerinde son derece iyi ve içtendi. Bizde güzel bir iz bıraktı.

Viyana St. Anne's Church: Klasik Müzik Konseri Değerlendiren: Anonim, 28.01.2020

ULAŞIM, REHBER VE GEZİ PLANI TIPKI SİTEDE YAZDIĞI GİBİ KOLAYOLDU. YÖNLENDİRME BİLGİSİ YETERLİ VE GEZİ , YEMEK ÇOK GÜZELDİ. MÜKEMMEL BİR REHBER BİZE BİLGİ VERDİ VE GEZDİRDİ. ÇOK MEMNUN AYRILDIK.HERŞEY GÜZELDİ

Viyana'dan: Yemek Seçenekleriyle Bratislava Şehir Turu Değerlendiren: HATİCE GÜLAY, 16.12.2019

It was like heaven; the atmosphere, the musical piece, the musicians, the counter tenor.. It cannot be described but only experienced. Thank you everybody who contributed to this event.

Viyana Konseri: Karlskirche'de Vivaldi'nin Dört Mevsimi Değerlendiren: Yıldız, 02.09.2019

Gayet güzeldi, küçük bir orkestra olmasına rağmen çok güzel çalınıyodu tüm eserler. Dans gösterisi, soprano ve tenörler çok güzeldi. Viyanaya gelişimde mutlaka tekrar gideceğim

Kursalon Viyana'da Mozart ve Strauss Konseri Değerlendiren: Anonim, 06.03.2020

Konser bileti aldınız tamam.Ama güzel bir yerden izlemek de istiyorsanız yarım saat önce orada olun.Kilise olduğu için biletler numaraları değil.İstediğiniz yere oturuyorsunuz.

Viyana St. Anne's Church: Klasik Müzik Konseri Değerlendiren: NAGEHAN, 25.11.2019