GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Venedik
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Venedik: En iyi turistik yerler

Venedik: tüm turları ve etkinlikleri görün

Venedik şehrinin vazgeçilmezleri

Venedik içinde gezilecek en popüler yerler

Venedik hakkında neler söylenmiş?

Highly recommended.. Tour is real fantastic. Start the Venezia history with St. Marco basilica with highlighted mosaics and Pala D’oro which is made of 24 karat golden. After you find yourself in limited accessible terrace floor which you can see panaromic view of St. Marco square and Lagoon. After you will get into Palazzo Ducale which you can see baroque style architecture and courtyard, senate and parliament with marvellous Tintoretto paintings and Bridge of sighs of course..Tour is got over expectations.. Really worths till every cent.

A half day tour is enough to check it out historical view of Venice islands. Glass blowing demonstration is impressive and details interesting in which to make decorative glasses. Burano’s colorful houses are astonishing and you have plenty of time to take pics highlighted. Torcello island is piece of heaven which protects its natural beauty.

Hava alanından çıkınca hemen peronları var karşılama personeli gayet kibar merkezde indikten sonra artık ulaşım deniz yolu ile oluyor iskelelerden gideceğiniz yere 10euro bilet alarak istediğiniz yakın bir yerde inerek yürümek zorundasınız.

En başta sırtımda yükle otobüsleri çok arar mıyım diye endişe etmiştim. Havaalanından çıkmamla önümüzdeydi. Getyourguide logosunu görünce daha bilet kontrolörü gülümseyerek karşıladı. Çok teşekkür ederiz.

Venedik’te en uygun ulaşım aracı. Ancak son gün yerel bir gösteri programı nedeniyle seferler iptal edilince kullanamadık.