GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Van Gogh Müzesi
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
Hemen Biletinizi Alın!

Van Gogh Müzesi: Turlar ve Biletler

Van Gogh Müzesi: tüm turları ve etkinlikleri görün

Amsterdam şehrinin vazgeçilmezleri

502 bilet ve turun tümünü görün

Van Gogh ile Tanışın: Van Gogh Müzesi

Van Gogh adını duyunca, ressamın "Yıldızlı Gece" tablosu ve kesilmiş kulakları aklınıza geliyor olabilir! Amsterdam'da Van Gogh Müzesi'ni gezin, ressamın hayatı hakkında daha çok şey öğrenin ve eserleri sizi büyülesin.

"Patates Yiyenler" 1885

Van Gogh, bu tablosuyla iyi bir şekil ressamı olduğunu kanıtlamıştır. Çok güzel olmayan modelleri tercih ederek, köylüleri doğal halleriyle resmetmiştir.

"Yatak Odası" 1888

Hollanda'da doğan Van Gogh, yıllar sonra içmeye son verme amacıyla Fransa'daki Arles şehrine taşınmıştır. Hastalıktan toparlanırken, "Sarı Ev"indeki yatak odasını resmetmiştir.

"Ayçiçekleri" 1889

Post-izlnimci ressam, iki sıra ayçiçeğini resmederek Sarı Ev'deki bir odayı arkadaşı ve meslektaşı Gaugin için dekore etmeyi amaçlamıştır.

"Süsen Çiçekleri" 1890

Akıl hastalığı geçiren Van Gogh, 1890'daki ölümünden önce Fransa'da bir akıl hastanesindeyken bu tabloyu yapmıştır. Resmettiği çiçeklerle duyguları hayata geçirmiştir ve ölümsüzleştirmiştir.

"Buğday Tınazları ve Orakçı" 1889

Van Gogh, akıl hastanesinin penceresinden görünen buğday tarlasının seri halinde resmini çizmiştir: Fırtına sonrası görüntü ve orakçı, sonbahar ve ilkbahar çiçekleri.

İçeriden ipuçlarımız

Müze Hakkında

Amsterdam, Müze Meydanı: Van Gogh Müzesi, en büyük tablo ve çizim koleskiyonuna sahiptir. Müzede, kalıcı koleksiyonun yanı sıra, Van Gogh'dan sonra gelen izlenimci ve post-izlenimci çağdaş ressamların eserlerini görebilirsiniz. Kafe veya mağazadan, ressamın en başarılı eserlerinin basılmış kopyalarını alabilirsiniz.

Saatler

Van Gogh Müzesi, her gün 09:00-18:00 arası açıktır. Cuma günü ise 22:00'ye kadar açıktır.

Giriş Ücreti

Giriş ücreti 15 EUR'dur. İnternet üzerinden önceden bir bilet ayırırsanız, hızlı girişten yararlanarak kupon sırasına dahil olabilirsiniz. Van Gogh'un hayatını keşfedebilmeniz ve etkileyici fırça darbelerini yakından görebilmeniz için iyi bir pazarlıktır. Pişman olmayacaksınız!

Yararlı Bilgiler

 • Ne zaman ziyaret edilir?
  Her gün 09:00-17:00 arası açıktır. Cuma günü ise 22:00'ye kadar açıktır.
 • Ücreti ne kadar?
  Giriş 15 EUR'dur.
 • Rehbere ihtiyacım olacak mı?
  Hayır, tabloları kendi başınıza keşfetmenin keyfini sürün!
 • Nasıl gidilir?
  En yakın tramvay durağı "Van Baerlestraat"tır (2, 3, 5, 12 hatları). Ayrıca, 145, 170 veya 172 numaralı otobüslere binerek "Museumplein"a gelebilirsiniz.
 • Ekstra ipuçları

  • Eğer gazeteci değilseniz ya da önceden izin almadıysanız, müzedeki tabloların fotoğrafını çekmek yasaktır.

  • Sıraları atlayarak hızlı giriş için internetten rezervasyon yapın!

Van Gogh Müzesi hakkında neler söylenmiş?

Genel değerlendirme
4.6 / 5
17.682 değerlendirmeye göre

Bence mükemmel bir kart. Hem en gezilecek yerlere giriş bileti sağlıyor hem de ulaşıma yardımcı oluyor. Çok işime yaradı kesinlikle. Sadece keşke havalimanına ya da Zaanse Schans'a ulaşım için bir indirime sahip olsaydık bu kartimiz olduğundan dolayı. Bir de bir seferlik yemek hediyesi olsa mukemmel ötesi olurdu

I Amsterdam Şehir Kartı Değerlendiren:

Very good experience and we love it. Ticket just a bit expensive for my opinion. Thanks.

Amsterdam: Van Gogh Müzesi Bileti Değerlendiren: