Rocky Müzikali

Stuttgart: Rocky Müzikali Biletleri

Başlangıç fiyatı €72,14 kişi başı

Yer ayır
Önemli Bilgiler
Süre
2.45 saat
Elektronik kuponlar kabul edilir
Hızlı Onay

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • Bütünüyle bir cesaret, sevgi, içtenlik ve kendine inanma hikayesi ile canlı bir sahne prodüksiyonunu deneyimleyin
  • İnanılmaz oyuncular ve şarkıcılar, çeşitli müzik ve muhteşem sahneleme sanatı ile müzikalin keyfini çıkarın
  • Duygusal bir hikaye ve muhteşem bir finalle birlikte son dakikasına kadar heyecan dolu, fantastik bir bileşimin zevkine varın
Genel Bakış
Hız, dinamizm ve canlandıran anlar – işte bu Rocky. Müzikal hayranlarından daha fazlasını sevindirecek çok özel bir müzikal. Rocky sizi şaşırtacak ve büyüleyecek. Başından sonuna dek duygularla ve heyecanla taşan bir gösteri.
Detaylar
Dünyaca ünlü "Eye of the Tiger" ve "Gonna Fly Now" şarkılarının yanı sıra çok sayıda yeni besteler eşliğinde; bütünüyle bir cesaret, sevgi, içtenlik ve kendine inanma hikayesi ile canlı bir sahne prodüksiyonun keyfini çıkarın.

Halihazırda milyonlarca hayranına ilham kaynağı olan, Sylvester Stallone'nin Oscar ödüllü filmi Rocky, şimdi fantastik bir müzikalle sahneyi fethediyor. Rocky; hayatının şansını yakalayan bir boksörün dramatik hikayesi olmasının yanı sıra, mutluluğu arayan iki insan arasındaki olağanüstü bir aşk hikayesi. Utangaç kız Adrian ve başarısız amatör boksör Rocky Balboa, birbirlerine duydukları aşk ile güç kazanıp kendilerini aşıyorlar ve bir ömrün fırsatını yakalıyorlar.

Müzikalin omurgası niteliğindeki müzik, filmde de önemli bir role sahip. "Eye of the Tiger" ve dünyaca ünlü Rocky tanıtım şarkısı gibi çok sevilen şarkıların yanı sıra, karakterlerin ruhuna derin bir anlayış katan ve sokak, boks ringi ve sahne arasında birleştirici unsur görevi gören yeni besteler de mevcut.

Ortak yapımcılar ve dünya boks şampiyonları Vitali ve Wladimir Klitschko; burada boksun hem sanatsal hem de otantik bir şekilde sahnelendiğini garanti ediyorlar. The TUI Operettenhaus (Operettenhaus Sahnesi), göz alıcı bir biçimde Philadelphia'daki boks arenasına dönüştürüldü; böylece seyircilere, Rocky ve Apollo Creed arasındaki boks final maçını yakından deneyimleme imkanı sunuluyor.
Dahil Olanlar
  • Müzikal bileti
  • İdari harçlar
Dahil Olmayanlar
  • Araçla alma ve bırakma
  • Yiyecek ve içecekler
İptal Koşulları
Bu işlem geri ödemesizdir
Buluşma noktası

STAGE PALLADIUM THEATER STUTTGART Plieniger Str. 109, 70567

Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken
Rezervasyon sonrasında kesin koltuk numaralarını alacaksınız.

Lütfen unutmayın:
Biletlerin ücret iadesi ve değişimi mümkün değildir.
Biletler değişikliklere tabidir.

3 yaşın altındaki çocukların tiyatroya girişine izin verilmez.

Müzikalin Almanca olduğunu lütfen unutmayın.

Performansın sergilendiği gün, performans başlamadan 2 saat öncesinde kuponunuzu biletleriniz karşılığı takas edebilirsiniz.

Başlangıç fiyatı €72,14 kişi başı

Yer ayır
Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (3 Yorum)

Düzenleyen

Stage Entertainment GmbH

Ürün kodu: 33171