GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
İstanbul
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

İstanbul: En iyi turistik yerler

İstanbul: tüm turları ve etkinlikleri görün

İstanbul şehrinin vazgeçilmezleri

İstanbul içinde gezilecek en popüler yerler

İstanbul hakkında neler söylenmiş?

I didn't know this service before I use it. I decided to try the service with an advice of a friend. Pick-up was very easy. You can easily see M44 delivery point on your left at Istanbul Airport, just after luggage. Internet quality was very good. Telecom Company is Turkcell, best telecom company in Turkey. We used the device as 3 users, battery of the device was good and the speed of the internet didn't slow down anytime. A powerbank comes with the package as well, this is life saving! In return, I left the package at Oh My Gift Shop at Departures Level before passport control. See you Stay In Wifi in my next trip to Turkey!

Herşey çok güzel. Turun gerçekleşme saati doğru yazsın.

Rehberimiz Songül hanım ve bürodaki arkadaşlar gemi personeli çok iyiydi. Yabancı misafirlerimle geldim. Tur nakil aracının neden bulunduğu yerden aldığı tura katılanlara açıklanmalı. Gerçekleştirilen saat, ulaşım saati ile birlikte açıkça sitede yer almalı. Bir içecek ikramı bile yapılabilir. Teknede oturma yerleri de biraz kötüydü. O tekneye yakışmadı.

İstanbul: Yerel Rehber ile Boğaz'da Tekne Turu Değerlendiren: Anonim, 07/20/2019

Gezimiz cok keyifliydi rehberimiz Ezgi hanim bilgi birikiminin yanisira kisilik olarak cok iyi bir insan,guleryuzlu ve her sordugumuz soruya keyifle cevaplar verdi. Ayrica kucuk bir gurup olmamiz sayesinde arkadasca ve daha samimi bir gezi yasadik. Ezgi hanima cok cok cok tesekkur ediyorum.

Excellent Service of the Agent, and Fabulous Tour Guide. Beginning from the booking process, to the pick up information, to the pick up time from hotel, With a Great Tour Guide... everyhing was more than perfect. Thank you so much for this wonderfull experience. Highly Recommended !!!!!!!

1 Günde İstanbul'un En İyisi Değerlendiren: Özgür, 09/17/2020

The tour Guide was very professional and friendly, and the overall Service was best of best.. Thank you very much for this fantastic day!

1 Günde İstanbul'un En İyisi Değerlendiren: Abbay, 09/19/2020