Daha fazla Fotoğraf

Başlangıç fiyatı €47 kişi başı

1 Günlük San Diego Hayvanat Bahçesi Bileti

Önemli Bilgiler
Süre
6 saat
Hızlı Onay
Tekerlekli sandalyeyle erişilebilir

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
 • Panda Kanyonu'nda dev pandalarla tanışın
 • Discovery Outpost'da, Hayvanat Bahçesi'nin 17 Galapagos kaplumbağasını görün
 • Kutup Ayısı Havuzu'nda kutup ayılarına yaklaşın
 • Skyfari teleferiğiyle bir tur atın
 • Deniz aslanlarının şovunu izleyin
 • Ekim ayı boyunca, Çocuklara Bedava Günleri'nin tadını çıkarın
Genel Bakış
Çocuklar ekim ayında eşlik eden biletli yetişkinlerle beraber ücretsiz girebilir! 4500'den fazla ender ve soyları tükenmek üzere olan hayvana ev sahipliği yapan, geniş botanik içeriği ile meşhur San Diego Hayvanat Bahçesi ‚nde unutulmaz bir gün geçirin.
Detaylar
4500'den fazla ender ve soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvana ev sahipliği yapan dünyaca ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi'ni ziyaret edin ve Panda Kanyonu, Kutup Ayısı Havuzu, Fil Seyahati ve diğer yerlerde onların dünyalarını deneyimleyin.

100 dönüm büyüklüğündeki San Diego Hayvanat Bahçesi, doğal habitatları ve karşılaşılan eşsiz hayvanlarıyla tanınır. Burada yaklaşık 700 tür ve alt-tür hayvan ve 700,000'in üzerinde bitki sergilenmektedir.

Hayvanat bahçesini evi haline getirmiş hayvanlardan bazıları; koalalar, Bhutan antilopları, Buerger'in ağaç kanguruları, Kutup tilkileri, Galapagos kaplumbağaları, Hint gavyali, pangolin, Visayan siğilli domuzu, yakalı loriler, Mikronezya kingfisher kuşları, Bali myna kuşları ve güneş ayılarıdır.

Hayvanat Bahçesi'nin en popüler yerlerinden biri olan Panda Kanyonu'nu ziyaret edin. Bambu ormanlarında yürüyüşe çıkabilir ve yaşam alanlarını dev panda ile paylaşan antiloplar, kırmızı pandalar ve Mangshan çıngıraklı yılanı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hayvanat Bahçesi'nin 17 galapagos kaplumbağası şu an Fetter Ailesi Galapagos Kaplumbağası Sergisi'ndeki evlerinde. Bakıcılar onları çıkardığında, ziyaretçiler onları sevebilir ve kısa bir duvarın arkasından onları besleyebilirler.

Conrad Prebys Kutup Ayısı Havuzu'nda, kutup ayılarına daha önce hiç olmadığı kadar yaklaşabilirsiniz. Kuzey kutbu araştırma helikopterine binin, yavaşça bir ayı mağarasının içine girin veya bedeninizin büyüklüğünü bir kutup ayısınınkiyle karşılaştırın.

The Harry ve Grace Steele Fil Seyahati, 7.5 dönüm büyüklüğünde ve bu türden bir deneyimin ilk örneğidir. Bu alan, geçmişten ve günümüzden hayvan türleriyle yabani bir manzara yaratarak, hayvanat bahçesi eğlencesi ile müze deneyimini birleştirir.

Ekim ayı boyunca "Çocuklara Bedava Günleri"nde, bırakın sizin yaramazlarınız, Hayvanat Bahçesi'nin yaramazlarıyla buluşsun! 11 yaş ve altı tüm çocuklar, San Diego Hayvanat Bahçesi'nde, yapılabilecek 101 şeyle eğlenebilirler!
Dahil Olanlar
 • San Diego Hayvanat Bahçesine Giriş
 • Ekspres otobüs
 • Rehberli otobüs turu
 • Skyfari teleferik
 • Çocukların Hayvanat Bahçesi
Dahil Olmayanlar
 • Otelden araçla alma ve araçla bırakma
 • Yiyecek ve içecek
 • Park yeri
Buluşma noktası

Lütfen San Diego Hayvanat Bahçesi biletlerinizi (GetYourGuide Kuponunuzu değil), Balboa Park'taki 2920 Zoo Drive'a getirin; San Diego şehir merkezinin hemen kuzeyindedir. Lütfen direk olarak turnikelere doğru gidin, bilet gişesinde sıraya girmeniz gerekmemektedir. (Google Maps ile aç)

Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken
Gerçek giriş biletlerinizi ayrı bir e-posta ile alacaksınız. GetYourGuide kuponunuz giriş için kullanılamaz. Bilet gişesini düz geçip biletinizle birlikte doğrudan giriş noktasına gidin.

Çalışma saatlerini öğrenmek için lütfen Hayvanat Bahçesi'nin internet sitesini kontrol ediniz.

Ekim ayında tüm çocuklar, kendilerine eşlik eden ve yetişkin bileti satın almış yetişkinlerle beraber ücretsiz giriş yapabilirler. Ödeme yapmış yetişkin başına kabul edilecek çocuk miktarında herhangi bir sınırlama yoktur - makul bir sebeple, düzgün bir denetim sınırları içerisinde. Bu teklif 11 yaş ve altı çocuklar için geçerlidir. Ücretsiz çocuk girişi geçişleri sırasında bilet gerekmez. Hayvanat Bahçesi'ndeki; Rehberli Otobüs Turu, Kanguru Ekspres Otobüsü ve Skyfari Teleferik, çocukların ücretsiz girişlerine dahil değildir ve bu hizmetler için hayvanat bahçesine ayrıca ödeme yapılmalıdır.
Sözümüz
 • Hızlı rezervasyon
 • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (23 Yorum)

Düzenleyen

San Diego Zoo and San Diego Safari Park

Ürün kodu: 9289