GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Roma Müze Biletleri
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
Hemen Biletinizi Alın!

Müze Biletleri: Roma

Müze Biletleri: Tümünü görüntüleyin
1327 bilet ve turun tümünü görün

Roma hakkında neler söylenmiş?

Sıra beklemeden giriş en iyi yanıydı sanırım.Tavana bakarak yürümek ne kadar zor olsa da böyle güzel,korunmuş,tarihi bir noktayı gezmek muhteşemdi.Fiyat da oldukça makuldu.Biz rehbersiz gezdik.Merak ettiğimiz noktaları internetten kısa bakarak dolaştık.Sabah 09.30’da girdik ve 15.00’te çıktık.Soluksuz gezeceğiniz bir mekan...

Birilerine sormayın. Sorunca kapanacak müze, sıra yüzünden giremezsiniz gibi yanlış yönlendirmelerde bulunuyorlar. Biletimiz 15.00’da idi. Direkt görevlinin olduğu gişeye gidip biletinizi bastırdık. Sorunsuz girdik içeriye.

Sira beklemeden rehber esliginde cok keyifli ve verimli bir tur. Vatikani ziyaret edecekler icin tavsiye ederim. Anlatilmadiginda bir manasi kalmiyor.

Çok rahat girdik. Ama bu fiyatın üzerine bir de yaklaşık %25 get your guide komisyonu da eklenip , o rakam kredi kartımdan çekilmiş. Buna üzüldüm.

Hızlı hızlı koşup, içeriye girmek için uzunca bir sırada bekleyen insanların yanından geçerek emsalsiz müzeleri gezmek çok keyifliydi.