GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Roma
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Roma: En iyi turistik yerler

Roma: tüm turları ve etkinlikleri görün

Roma şehrinin vazgeçilmezleri

Roma içinde gezilecek en popüler yerler

Roma hakkında neler söylenmiş?

Es war eine sehr gut strukturierte Führung in Vatikan. Unserer Führer Benjamin hat uns viele interessante Informationen und Geschichten während der Führung erzählt. Ohne Führung kann man natürlich auch selber das Museum, die Sixtinische Kapelle und Petersdom besuchen aber man muss vorher sehr gut sich informieren. Dank der Führung konnten wir auch direkt von der Sixtinischen Kapelle zum Petersdom durch einen Abkürzungsweg gehen. Ein Tipp für diejenigen mit kleinem Baby: Es gibt mehrere Treppen. Wir haben enorme Schwierigkeiten gehabt mit dem Kinderwagen. Empfehlenswert ist mit einer Babytrage zu besuchen.

Vatikan Turu ve Sistina Şapeli: Bilet Sırası Beklemeden Değerlendiren: Nihat Firat, 09.02.2020

The tour is exactly what we wanted. It has highlights of Vatican Museum. our guide Alex was amazing. she is very cheerful and smiling. She gave us very interesting information about michelangelo, his works, Vatican and Sistine Chapel. Only bad part about this tour is you walk a lot. My parents are over 65 and they got very tired.

Kolezyum için kesinlikle önceden bilet alınmalı . Online bilet olan sıraya girdim ama sıra hızlı ilerledi, bilet almazsanız 1 saat kadar sırada bekleyebilirsiniz. Roma forumu ve palatino tepesi için herkes aynı sıraya giriyor ama orada da sıra hızlı ilerledi.

Professional, informative and well planned. Georgia(hope spelling right) was a great guide and shared everything she can during our limited time. Well worth to join the tour and i hope future travelers to be in the group of Georgia.

Çok güzeldi makarna yapımı ve tiramusuyu hoca eşliğinde yapıyorsunuz. Eğlenceli bir aktivite. Ben grup eşliğinde olacak sanmıştım alırken ama sadece biz vardık daha samimi bi ortam oluyor roma da denenebilir

Roma: Akşam Yemeği ile Makarna ve Tiramisu Atölyesi Değerlendiren: Anonim, 31.01.2020