GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Roma Forumu
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
Hemen Biletinizi Alın!

Roma Forumu: Turlar ve Biletler

Roma Forumu: tüm turları ve etkinlikleri görün

Roma şehrinin vazgeçilmezleri

1342 bilet ve turun tümünü görün

Roma Forumu hakkında neler söylenmiş?

Genel değerlendirme
4.5 / 5
70.482 değerlendirmeye göre

Bu etkinlik rehberli tur etkinliği değil. Sadece rehber sizi alarak topluca Kolezyum'a hızlı giriş sağlıyor, size bir saat süre veriyor ve süre bitiminde dışarıda buluşarak yeniden Palatine Tepe'si için toplu giriş imkanı sağlıyor. İçeride herhangi bir rehberlik hizmeti için başka bir etkinlik satın almalısınız.

Kolezyum için kesinlikle önceden bilet alınmalı . Online bilet olan sıraya girdim ama sıra hızlı ilerledi, bilet almazsanız 1 saat kadar sırada bekleyebilirsiniz. Roma forumu ve palatino tepesi için herkes aynı sıraya giriyor ama orada da sıra hızlı ilerledi.

Sabah 8.30 11.30 arası vatikan müze turu sonrası serbest zaman ve ardından 14.00 17.00 arası kolezyum ve roma forumu turu düzenlendi. Sabah ve öğleden sonraki rehberler farklıydı. Rehberlerin anlatımı ve organizasyonu güzeldi. teşekkürler.

Vatikan ve Antik Roma: 1 Günlük Karma Tur Değerlendiren:

Rehberimiz konusuna hakimdi. Bize görülebilecek tüm yerleri çok güzel anlattı. Her soruya cevap verdi. Katılımın sağlanması için yardımcı oldu. Görülmeye ve dinlenmeye değer bir turdu.

It was good visiting for me. With fastly enterance, i did not wait more than 5 min. I suggest to this ticket, who wants to go there.