Prag: Vaclav Havel Havalimanı Özel Transferi

Başlangıç fiyatı €45,33 Grup başına en fazla 3

Yer ayır
Önemli Bilgiler
Süre
1 saat
Elektronik kuponlar kabul edilir
Hızlı Onay

Alınma servisi

Prag'daki otelinizin lobisinden araçla alma.

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
 • Prag Vaclav Havel Havalimanı'nda, uzun taksi kuyruklarından kurtulun
 • Profesyonel ve nazik şoförlerin verdiği 5 yıldızlı hizmetin keyfini çıkarın
 • Kapıdan kapıya, tam bir hizmet alın
 • Şoförünüz yoğun yolları aşarken, siz konfor içerisinde rahatlayın
Genel Bakış
Prag Vaclav Havel Havalimanı'nda, taksi kuyruklarını atlatın, şehir merkezindeki otelinize veya konaklama noktanıza, özel bir transfer için ön-rezervasyon yaptırın. Toplu taşıma stresini aşın ve havalimanından/havalimanına rahat bir yolculuk yapın.
Detaylar
Uzun taksi kuyruklarının, ağır bir bagajla toplu taşıma sisteminde seyahat etmenin veya karışık fiyatlara sahip diğer ulaşım hizmetlerinin zorluklarından kurtulun ve Prague Vaclav Havel Havalimanı'dan, şehir merkezine veya tersi yönde, tek yönlü, özel bir transfer hizmetinin keyfini çıkarın.

Havalimanına vardığınızda, profesyonel bir sürücü tarafından karşılanacaksınız. Rotanız, sizin için planlanacak ve transfer ücreti, sürpriz harcamalardan uzak bir şekilde, önceden belirlenecek. Ayrıca, geç veya erken varışlar göz önünde bulundurularak, şoförünüzün daima vaktinde orada olması için uçuşunuz takip edilecek ve zaman kaybettiren uzun bekleyişler söz konusu olmayacak.

İndikten sonra, havalimanı içerisinde yolunuzu bularak şoförünüze ulaşabilmeniz için 1 saat vaktiniz olacak. Şoförünüz; iletişim kolaylığı adına, üzerinde isminizin olduğu bir işaret tutuyor olacak. Ardından bagajlarınızı taşımanıza yardım edecek ve bekleyen aracınızın kapılarını açacak.

Şoförünüz Prag trafiğinde ilerlerken, siz arkanıza yaslanın ve klimalı bir konfor içerisinde rahatlayın. Şoförler her zaman, en yüksek saygı ve nezaket standartlarını muhafaza ederler ve çoğu bütçeye ve değişik büyüklükteki gruplara uygun araçlar mevcuttur.
Dahil Olanlar
 • Vaclav Havel Havalimanı'ndan, Prag'daki otellere veya tersi yönde özel transfer
 • Buluşma ve karşılama hizmeti
 • Tüm vergiler ve KDV
 • Bahşişler ve bağışlar
 • Herhangi bir park yeri veya havalimanı geçiş ücreti
Buluşma noktası

Prag Vaclav Havel Havalimanı'nın, gümrük/güvenlik bölümünün dış kısmından araçla alma.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken
Lütfen unutmayın: Şoförünüzün sizinle iletişime geçebilmesi için cep telefonunuzun açık olduğundan emin olmanız önemlidir. Herhangi bir problem durumunda veya şoförünüze ulaşamıyorsanız, lütfen tedarikçinin, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleri hattını arayınız.

Başlangıç fiyatı €45,33 Grup başına en fazla 3

Yer ayır
Sözümüz
 • Hızlı rezervasyon
 • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (3 Yorum)

Düzenleyen

Blacklane

Ürün kodu: 45494