GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Prag
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Prag: En iyi turistik yerler

Prag: tüm turları ve etkinlikleri görün

Prag şehrinin vazgeçilmezleri

Prag içinde gezilecek en popüler yerler

Prag hakkında neler söylenmiş?

One of the best tour I have ever had. It was amazing. Everything was great. It was a fascinating experience, beyond what I expected. Apart from that, our tour guide Jousef is knowledgeable, competent, friendly and cheerful. Thank you for everything and would definately recommend this tour.

Bohemya ve Sakson İsviçre Prag Tam Gün Turu Değerlendiren: Koray, 10/26/2019

Buluşma noktası ile ilgili sıkıntı yaşadık 20 dk önce orda olmamıza rağmen grubu bulamadık çünkü buluşma noktası çok kalabalıktı aradığımızda evet yardımcı oldular adres yakındı kendimiz gidebildik fakat rehberimiz geç kaldığımızı söylemiş onun dışında güzeldi. Teşekkürler.

We have the most clever and beautiful guide. I would like to thank her firstly. Even It was freezing cold, out trip was timely and full of history. Praha has a complicated history and you need to learn it from a good story teller. Take a ticket and enjoy your trip

İngilizce turun rehberi özel sebeplerle gelemedi biz de gözümüzü karartıp İspanyolca tura katıldık. Konuşmanın çoğunu anlamadık ama çok eğlendik. Özellikle rehberimiz Diego harika bir adam. Bizi ekibe çok iyi dahil etti. Çok güzel bir gece geçirdik. Teşekkürler.

Prag: Bira ve Tavernalar Turu Değerlendiren: TAYFUN, 11/05/2019

Uygulamayı dusunenlere tesekkur. Organizasyon mükemmel, atmosfer, showlar, yemek ve yemek seçenekleri mükemmel çok güzel zaman geçirdik. Yanlız uygulamada yemek seçenekleri yaparken 4 kişilik rezervasyonda her kişi için ayrı rezervasyon yapmak sıkıntılı.