Paris Katakompları: Hızlı Giriş-Küçük Grup Turu-2 Saat

Hızlı Giriş: Paris'te Küçük Grup İle Katakomplar Turu

Başlangıç fiyatı €75 kişi başı

Yer ayır
Önemli Bilgiler
Süre
2 saat
Hızlı Giriş
Elektronik kuponlar kabul edilir
Canlı rehber
İngilizce
Kolay iptal etme
Geri ödemenin tamamını alabilmek için, 24 saat önce iptal edin

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • Katakomplara öncelikli giriş hakkına sahip olun ve böylece 2 saatlik uzun bir bekleyişten kurtulun
  • Paris'in en büyük gizemlerinden birinin büyüleyici hikayesini öğrenin
  • Paris'in yer altındaki bu tur mezarlıklarda yıllarını geçirmiş uzman bir rehberin yönlendirmesi eşliğinde verilmektedir
Genel Bakış
Kalabalık kuyrukları atlayın ve bu rehberli turla Paris'in sokaklarından aşağı inip mezarlıkların iskeletlerle örülmüş devasa bir ağ olan mezarlıkları keşfetmeye başlayın. Gizli dünyanın sırlarına vakıf olun ve geçmişe dair karanlıkları aydınlatın.
Detaylar
Bugünün Paris'inin altında keşfedilmeyi bekleyen başka bir şehir yatıyor. Bu 2 saatlik turda rehberinizi izleyin ve ölüler şehrindeki gizemli ve eşsiz yolculuğunuza atılın, Paris'in göbeğinde gizli sırlarının ortaya çıkarılmasını bekleyen bu saklı dünyanın İndiana Jones'u olun.

Bu eğlenceli hızlı girişli tur ile, kalabalıkların yanından geçin ve rehberinizin size isteklice kılavuzluk etmesine izin vererek karanlık maceranıza atılın. Özenle bir araya getirilip yığılmış kemiklerin ürkütücü bir kolajı olan ve eski Paris sırlarını içinde saklayan mezarlıklardaki yer altı ocaklarındaki dipsiz ağına inin.

Mezarlıklar Fransız tarihindeki bir çok efsanevi figürün günümüzdeki istirahatgâhıdır, örneğin ünlü "Demir Maskeli Adam" ve ondan aşağı kalmayan devrimci Robespierre'in de içlerinde bulunduğu sayısız giyotin mahkumu huzurlu uykularını burada çekmektedirler.

Yeraltı labirentlerinde yolunuza devam ederken taş ocağı işcisi Decure'un ardında bıraktığı bu göz alıcı heykeller sizi büyük bir keyif eşliğinde şaşkınlığa uğratacaktır.
Dahil Olanlar
  • Hızlı giriş
  • Eğlenceli ve bilgili rehber
İptal Koşulları
Geri ödemenin tamamını alabilmek için, 24 saat önce iptal edin
Buluşma noktası

Katakomblar ana girişi,1 Avenue du Colonel Henri Rol-Tanguy, 75014 Paris (Google Maps ile aç)

Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken
• Hızlı giriş yalnızca haftada 1 kez yapılmaktadır. Bu yüzden biletlerinizi tükenmeden önce almayı unutmayın!
• Bu tur epey yürüme ve merdiven inip çıkma içerir - Catacombs mezarlıkları yüzeyden 130 basamak aşağıdadır ve çıkış için 83 basamak geçmeniz gerekir.
• Kalp veya solunum problemi olan misafirlerin tura katılması tavsiye edilmemektedir. Aynı tavsiye küçük çocuklar için, kapalı alan korkusu olanlar veya benzer gerginlikler yaşayabilecekler kişiler için de geçerlidir.

Başlangıç fiyatı €75 kişi başı

Yer ayır
Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (79 Yorum)

Düzenleyen

Localers

Ürün kodu: 43883