GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Özgürlük Heykeli
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
New York eyaletinin uyguladığı Covid-19 seyahat düzenlemelerine bağlı olarak, belirli eyaletlerden gelen ziyaretçilerin 14 gün boyunca karantinaya girmeleri gereklidir. New York'a bu eyaletlerin herhangi birinden seyahat eden ziyaretçiler, çevrimiçi olarak sunulan Sağlık Formunu doldurmalıdır.
Hemen Biletinizi Alın!

Özgürlük Heykeli: Turlar ve Biletler

Özgürlük Heykeli: tüm turları ve etkinlikleri görün

New York şehrinin vazgeçilmezleri

572 bilet ve turun tümünü görün

Özgürlük Heykeli'nin En İyi Manzaraları

New York Limanı'ndaki özgürlük sembolu olan Özgürlük Heykeli'ni ilk defa karadan, gemi yolculuğundan veya Özgürlük Adası'ndan yakın olarak görecekseniz heyecanlanmaya hazır olun! Manzaranın keyfini çıkarın!

Staten Adası Feribotu

Staten Adası Feribotu

Battery Parkı yakınındaki feribot terminalini görmemeniz imkansızdır. Ücretsizdir ve her yarım saatte bir kalkar. 25 dakika süren ikonik feribot yolculuğu boyunca Heykel'in muhteşem manzarasının keyfini sürün.

Özgürlük Adası'na Feribot Yolculuğu

Özgürlük Adası'na Feribot Yolculuğu

Feribot turlarıyla Özgürlük Adası'na giderek ve Özgürlük Heykeli'ne tırmanarak kendiniz keşfedebilirsiniz. Bu feribot yolculuğu boyunca, Ellis Adası diğer bir keşif yeridir!

New York Limanı Etrafında Gezi Feribotları

New York Limanı Etrafında Gezi Feribotları

Gezi feribotları, New York limanını turlar ve yolculuk boyunca muhteşem manzaralar sunar. Özgürlük Heykeli'ni gece seyretmenin en iyi yolu şık bir tekne yemeği turuna katılmaktır.

Brooklyn, Red Hook

Brooklyn, Red Hook

Karada kalmak isterseniz, güzel bir mahalle olan Red Hook'a doğru ilerleyin. Özgürlük Heykeli'nin muhteşem manzaralarını Van Brunt Caddesi sonundan veya Louis Valentino Jr. Pier ve Park'tan görün.

Battery Parkı ve Aşağı Manhattan

Battery Parkı ve Aşağı Manhattan

Battery Parkı'ndan limana doğru yol alarak Manhattan'ın güneyinden, Özgürlük Heykeli'nin manzaralarını seyredin.

İçeriden ipuçlarımız

Özgürlük Heykeli'ni Gezmek için En İyi Zaman

Özgürlük Heykeli'ni, güneşli bir günde gezmeniz önerilir. Limanda yağmurlu ve sisli bir gün keyif vermeyebilir. Merak etmeyin, New York genelde yılın dört mevsimi güneşlidir. Açık hava güneşli bir kış günü veya sıcak ve nemli bir yaz akşamı; işte tipik New York!

Feribota Nereden Binilir?

Özgürlük Adası'na gidecekseniz, feribotlar direk olarak Battery Parkı feribot terminallerinden kalkar. Onun yerine, Özgürlük Heykeli etrafında feribot turu atmak istiyorsanız, Midtown, Downtown ya da Battery Parkı boyunca uzanan Hudson Nehri'ndeki herhangi bir numaradan kalkan feribotlara binebilirsiniz.

Tur Ne Kadar Sürer?

Normalde feribot turları bir saat sürmektedir. En iyi Özgürlük Heykeli feribot turları ise akşam 3 saat boyunca kanalları gezen yemekli turlardır. New York ışıklarını ve Özgürlük Heykeli'ni akşam görmek büyüleyicidir. Alternatif olarak, Elis Adası ve Özgürlük Adası'nı üç saatlik bir turla görebilirsiniz.

Biletler Nereden Alınır?

İnternetten bilet alarak, sıraların karmaşasından kaçınabilirsiniz. Özgürlük Adası'na giderken, yanınızda yalnızca küçük bir çanta getirmeniz önerilir. Girişte güvenlik kontrolünden geçilecek ve sırt çantaları veya diğer büyük çantalar kabul edilmeyecektir. Atıştırmalık bir şeyler de getirmeniz önerilir!

Yararlı Bilgiler

 • Ne zaman ziyaret edilir?
  Ferbiot kalkış saatleri yıl boyunca değişiklik gösterir. Siteyi ziyaret ederek, planınızı ona göre yapmanız önerilir.
 • Ücreti ne kadar?
  25 USD civarı.
 • Rehbere ihtiyacım olacak mı?
  Hayır
 • Nasıl gidilir?
  Feribotlar, Brooklyn'deki Battery Parkı'ndan kalkar.
 • Ekstra ipuçları

  • Atıştırmalık getirin.

  • Güneş gözlüklerinizi takın.