Daha fazla Fotoğraf

Başlangıç fiyatı €17 kişi başı

New York: Lincoln Center Rehberli Tur

Önemli Bilgiler
Süre
75 dakika
Elektronik kuponlar kabul edilir
Hızlı Onay
Canlı rehber
İngilizce
Kitapçıklar
İspanyolca, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce
Tekerlekli sandalyeyle erişilebilir

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • Dünyanın önde gelen performans sanatları merkezinde rehberli bir turun keyfini çıkarın
  • Lincoln Center muazzam salonları ve performans mekanlarından üçünün sahne arkasını keşfedin
  • Çok sayıda ünlü filmin çekildiği yerleri ziyaret edin
Genel Bakış
75 dakikalık rehberli turda Lincoln Center'i Sahne Sanatları yönüyle görün. Lincoln Center senfoni, opera, oda müziği, tiyatro, dans, film ve daha fazlasına dair en yüksek standartları temsil eden sanat organizasyonlarına ev sahipliği yapar.
Detaylar
75 dakikalık rehberli turda; Revson Çeşmesi, yenilenmiş Alice Tully Salonu, Avery Fisher Salonu, Metropolitan Opera Evi ve daha fazlası dahil Lincoln Center hakkında bilgi edinin. Sex and the City, Black Swan, Moonstruck ve Ghostbusters gibi filmlerle vitrine çıkarılmış mekanları görün.

Sahne Arkası Turu'na katılarak Luciano Pavarotti, Mikhail Baryshnikov, Leonard Bernstein, Renée Fleming ve Bruce Springsteen'in de içerisinde olduğu sanatçıların olağanüstü çeşitlilikteki performanslarını sergiledikleri alanı görün.

İster sadece New York City'i ziyaret etmek ve sahne sanatları tarihine göz atmak isteyin, ister bir Lincoln Center müdavimi olarak, en sevdiğiniz mekanları yeni bir bakış açısıyla görün; bu rehberli tur dünyanın en önde gelen sahne sanatları merkezine harika bir erişim imkanı sunacaktır.

Alternatif olarak, Sahne Yetenekleri Sanatı ve Mimari Turu için de Lincoln Center'i seçebilirsiniz. New York'un en büyük modern sanat ve mimari koleksiyonlarından biri, müze içerisinde değil Lincoln Center'da bulunmaktadır. Buradaki tiyatroların içinde ve dışında geçtiğimiz yüzyılın ve günümüzün önde gelen sanatçıları ve mimarları tarafından yapılmış olan tabloları, heykelleri, sınırlı sayıdaki baskıları, posterleri ve binaları bulmak mümkün.

Yeni bir tur olan Sanat ve Mimari Turu; Henry Moore, Jasper Johns, Lee Bontecou ve Richard Lippold'dan parçalarının dahil olduğu, güzel sanat çalışmalarıyla süslenmiş Lincoln Center yerleşkesinin görkemli ve cüretkar mimarisine yakından bakma imkanı sunuyor.
Sahne Sanatlarına Yönelik Lincoln Center Turu
Dahil Olanlar
  • 75 dakikalık rehberli tur
Dahil Olmayanlar
  • Ulaşım
  • Bahşişler
Buluşma noktası

Tur bilgilendirme masası; 62. ve 63. caddeler arasında Broadway'de yer alan David Rubenstein Atrium içerisindedir.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken
Eğer Sahne Arkası Turu için rezervasyon yaptıracaksanız, kesin tur saatinizi planlamak için Lincoln Center ile irtibat kurmanız gerekmektedir. Detaylar, kuponunuzda belirtilecektir.

Sanat ve Mimari Turu, belirli günler içerisinde ve sınırlı zamanlarda yapılır (genellikle haftada bir kez).

Tur süresince kamera kullanımına izin verilirken, Lincoln Center'in Sahne Sanatları'na yönelik bazı alanlarında fotoğraf çekimine izin verilmez. Eğer fotoğraf çekimi yasak ise, tur rehberiniz sizi bilgilendirecektir.

Bu bir yürüyüş turudur ve rahat ayakkabılar tavsiye edilir.

Turlar mevcudiyet durumuna bağlıdır ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

Burası aktif olarak faaliyet gösteren bir performans sanatları merkezi olduğu için tur kapsamında belirli alanlara; prova, gösteri ve bakım programlarına bağlı olarak giriş yapılabilecektir. Örneğin, Metropolitan Opera Evi Cumartesi günleri yapılan erken performanslar nedeniyle ziyaret edilemeyecektir.
Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (6 Yorum)

Düzenleyen

Lincoln Center - Guided Tours

Ürün kodu: 49472