GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Milano
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Milano: En iyi turistik yerler

Milano: tüm turları ve etkinlikleri görün

Milano şehrinin vazgeçilmezleri

Milano hakkında neler söylenmiş?

Bileti GYG aracılığyla almak çok büyük kolaylı sağlıyor. Öncelikle, Bileti bastırmanıza gerek yok, uygulamada size gönderilen barkod ile kolayca giriş yapabilirsiniz. Diğer yorumlarda tavsiye edildiği gibi il olarak duomo'nun sol tarafındaki merdivenleri kullanarak terasa çıkarsanız sonrasında katedralin içine girmek çok daha kolay ve sıra beklemenize de gerek kalmıyor.

Milano Katedrali ve Çatı Katı: Giriş Bileti Değerlendiren: Buse Gülşah, 19.08.2019

Tur çok iyidi rehberimiz fazlasıyla deneyimli ve kibardı göl turu unutulmaz bir anıydı fakat como da finikülere çıkacak zamnımız kalmadı belagio fazlasıyla boş olmasına rağmen (sezondan kaynaklı) en çok orda zmaan geçirdik. Comovda daha fazla kalıp bellagio ve varenna bölgerinin sezona göre kalış sürelerinin gözden geçirilmesini tavsiye ederim.

Tek kelimeyle harikaydı como ve lugano mutlaka görülmesi gereken muazzam yerler . Baştan sona ınanılmaz keyif aldık. Tur rehberimiz Marika ‘ya da ayrıca tesekkur ederım. Kendısı hem cok bılgılı hem de işini çok seven biri, ilgi ve alakası ile bizi cok mutlu etti

Kesinlikle tura çatı katını ziyaret ile başlanmasını tavsiye ederim. Akabinde kiliseye girişiniz daha kolay ve çok daha az bekliyorsunuz. Direkt kiliseye girmek için uzun bir kuyruğu aşmanız gerekiyor.

Milano Katedrali ve Çatı Katı: Giriş Bileti Değerlendiren: Aykan, 03.01.2019

Çatı gerçekten çok etkileyici ama asansörle çıkılmalı merdivenler dar ve çok fazla katedral içinde vitraylar güzeldi

Milano Katedrali ve Çatı Katı: Giriş Bileti Değerlendiren: Hilal, 10.02.2020