GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Londra Harry Potter Turları
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
En Uygun Fiyat
sihirli londra harry potter rehberli yürüyüş turu

Sihirli Londra: Harry Potter Rehberli Yürüyüş Turu

Süre: 2,5 saat
7121 Yorum
GetYourGuide Original
7121

Deneyimli bir rehber eşliğinde Londra'nın merkezinde interaktif bir Harry Potter turuna katılın. Deneyiminiz için bir tekne turunu veya Londra…

Harry Potter Turları: Londra

Harry Potter Turları: Tümünü görüntüleyin
801 bilet ve turun tümünü görün

Londra hakkında neler söylenmiş?

Stüdyo çok güzel kurgulanmış bir Harry Potter müzesi gibiydi.

Gidiş ve dönüş sorunsuz oldu. Otobüsün kalktığı nokta Victoria Tren İstasyonu ile Victoria Otobüs İstasyonu arasındaki binanın arka kısmında tünel şeklinde tanımlayabileceğim ve otobüslerin girebileceği bir noktasında. İlk defa Londra’ya gidenler için bulunması zor olabilir. Bilet’te açıkça yazmıyor ama bilet üzerindeki saat otobüsün kalkış saati. Trafiğe bağlı olarak aslında 1 saat ile 1 buçuk saat arasında süren bir yolculuk yapılıyor. Trafikte 2 saat sürebilir. Stüdyo Londra’nın kuzey batısında Watford kasabasına yakın bir mahalde. Londra trafiğine takılmayacak bir zaman dilimi seçmek daha mantıklı olabilir. Stüdyo çok güzel hazırlanmış. Herbir bölüme geçildiğinde sizi şaşırtan bir sahne veya dekor karşınıza çıkıyor. Kostümler gerçek. Filmlerin çekildiği dekorlar gerçek. 3 saat süre var. Yeterli olabilir. Ancak her sahnenin yanında bulunan açıklamayı okumayı veya ekranlardan yayınlana kusa belgesel gibi çekilmiş kayıtları seyretmek isterseniz yetmeyebilir. Farklı bir heyecan.

Harry Potter: Warner Bros. Studio Turu ve Transferler Değerlendiren: Anonim, 04/08/2018