GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Londra
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Londra: En iyi turistik yerler

Londra: tüm turları ve etkinlikleri görün

Londra şehrinin vazgeçilmezleri

Londra içinde gezilecek en popüler yerler

Londra hakkında neler söylenmiş?

Stüdyo çok güzel kurgulanmış bir Harry Potter müzesi gibiydi.

Gidiş ve dönüş sorunsuz oldu. Otobüsün kalktığı nokta Victoria Tren İstasyonu ile Victoria Otobüs İstasyonu arasındaki binanın arka kısmında tünel şeklinde tanımlayabileceğim ve otobüslerin girebileceği bir noktasında. İlk defa Londra’ya gidenler için bulunması zor olabilir. Bilet’te açıkça yazmıyor ama bilet üzerindeki saat otobüsün kalkış saati. Trafiğe bağlı olarak aslında 1 saat ile 1 buçuk saat arasında süren bir yolculuk yapılıyor. Trafikte 2 saat sürebilir. Stüdyo Londra’nın kuzey batısında Watford kasabasına yakın bir mahalde. Londra trafiğine takılmayacak bir zaman dilimi seçmek daha mantıklı olabilir. Stüdyo çok güzel hazırlanmış. Herbir bölüme geçildiğinde sizi şaşırtan bir sahne veya dekor karşınıza çıkıyor. Kostümler gerçek. Filmlerin çekildiği dekorlar gerçek. 3 saat süre var. Yeterli olabilir. Ancak her sahnenin yanında bulunan açıklamayı okumayı veya ekranlardan yayınlana kusa belgesel gibi çekilmiş kayıtları seyretmek isterseniz yetmeyebilir. Farklı bir heyecan.

Harry Potter: Warner Bros. Studio Turu ve Transferler Değerlendiren: Anonim, 08.04.2018

Özellikle çocukları ile gezecek aileler için etkinliklerin çoğunu kapsayan bir bilet paketi. İlk etkinliğe Madame Tussaud’dan başlamanızı öneririm çünkü zaman aralığı hiç şaşmayan tek yer. Ne zamana randevu ayarlamışsanız o saatte mutlaka orada olun. Time slot konusunda çok hassaslar. Bir diğer önerimde erken saatlerde gitmek daha iyi oluyor. Madam Tussaud’dan çıkmadan online yapmadıysanız diğer aktivitelere de rezervasyon saati yaptırabiliyorsunuz. Zamanınız sınırlıysa Madame Tussaud’yu yarım günde, London Eye, London Dungeon, Shrek ve akvaryumu başka tek bir günde gezebilirsiniz. London Dungeon 8-9 yaş ve altı için uygun olmayacaktır.

Londra: Daha Az 5 Gezi Kartı için Daha Fazla Londra Değerlendiren: Anonim, 01.07.2019

Thanks Darren for his lovely explanations !! Maybe can stay in Cotswolds for longer time but it was ok. Thank you for this nice tour

Gayet güzeldi. Huzurlu ve bilgilendiriciydi.

Karşılama gayet iyiydi. Size ayrılan yere oturuyorsunuz. Yemekler lezzetliydi. Tatlı da güzeldi. Tavsiye ederim

Londra: Thames Nehri'nde Öğle Yemeği Eşliğinde Tekne Turu Değerlendiren: Gultekin Kamil, 03.04.2019

Organizasyon gayet güzeldi. Ancak amblemdeki fotoğrafın bulunduğu köyü göremediğimiz için çok üzüldüm.

Oxford, Stratford ve Cotswolds: Londra'dan Günlük Gezi Değerlendiren: Perihan, 05.01.2019