GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Lizbon
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Lizbon: En iyi turistik yerler

Lizbon: tüm turları ve etkinlikleri görün

Lizbon şehrinin vazgeçilmezleri

Lizbon içinde gezilecek en popüler yerler

Lizbon hakkında neler söylenmiş?

Last week l had this tour with great guide Ricardo. He is very friendly. He was on time. We were a small group with 8 people. He told us so many details about the points we visited. Thanks to Ricardo l spent a very nice days. Within one day you can see Sintra, Pena Palace, Cabo da Roca and Cascais on this tour with maximum benefit. l highly recommed this your. Thank you so much Ricardo :)

daha önce de yemekli bir fado gecesine katılmıştım ancak bu gösteriyi çok beğendim. çok nezih ve güzel bir ortam var ve sadece müziği dinlemek için gelen insanların olması da çok hoştu. performansın da çok keyifli olduğunu söyleyebilirim. merkezi konumda çok vaktinizi almayan ve keyifle müziği keşfedebileceğiniz bir mekan.

Lisbon - En İyi Fado Şovu: 'Fado in Chiado' Biletleri Değerlendiren: KEVSER, 04.11.2019

Her yönden bizi oldukça tatmin eden bir turdu. Lizbon'u ziyaret eden herkese bu turu yapmalarını tavsiye ederiz. Rehberimiz Rita'ya da, olağanüstü anlatımı ve verdiği bilgiler için bir kez daha çok teşekkür ederiz.

Sintra ve Cascais'i cok begendik, zamaniniz varsa oneririm. Toplam 8 kisilik bir gruptuk, yeterli surelerde mola verildi. Tum gun suren bir tur, rahat kiyafet ve ayakkabi sart.

it was a nice tour that we have started the other way around. cascais - cabo da roca and sintra. so this way we have not waited long queues.

Lizbon'dan: Tam Günlük Sintra ve Cascais Turu Değerlendiren: Aziz Emre, 28.10.2019