GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Küçük Polonya
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
En popüler seçim

Küçük Polonya: Turlar ve Biletler

Küçük Polonya: tüm turları ve etkinlikleri görün

Küçük Polonya hakkında neler söylenmiş?

Everything was as explained, well programmed and respect the schedule. They divided the group two, also provided headphones by the museum. So It was so easy to follow and understand the guide. The guide was perfect and knowledgeable (guides are assigned by the museum, so it is totally up to your chance) There is one point which related to the museum, not the tour. I am a photographer and it was so hard taking photos at Birkenau. You need to keep walking and follow the guide. You can not spend an extra 1 minute in any place. Therefore giving 5 min to look into around, especially at the main gate part, could be nice.

Krakow'dan: Tam Günlük Auschwitz-Birkenau Rehberli Turu Değerlendiren: omer emre, 08.01.2020

Rezervasyon sonrası iletişim kesinlikle gözden geçirilmeli

Konforlu bir otelden havalimanına ulaşım hizmeti aldık , şöför tam saatinde bizi otelimizin kapısında karşıladı. Rezervasyondaki ana sorun ise rezervasyon sonrası iletişimdi . Gerçi her türlü bilgiyi rezervasyon sırasında zaten eksiksiz yazmıştım ancak bir konfirmasyon maili ya da konfirme edici bir telefon görüşmesi yapılmasını rezervasyon sonrası kesinlikle tercih ederdim. Son ana kadar acaba şöför gelecek mi ; 'gecenin köründe gideceğiz , ya gelmezlerse nasıl taksi bulacağız' stresini yaşamak zorunda kaldık bu nedenle .

Krakow: Özel Havaalanı Transferi Değerlendiren: emrah, 29.09.2019

The tour was perfect and pretty needed. Firstly I thought to visit the museum without a guide, But It would be so bad decision. There are so many details that needed to explain. Jacob was good and explained everything in a good way. Of course while the tour you can not examine everything like notes, images, etc. Because you need to follow the guide and focus on him. So, like me and most of the other participants, when you come to the final point, you can go back and look into/take photos of wherever you prefer.

Krakow: Oskar Schindler'in Fabrikası Rehberli Turu Değerlendiren: omer emre, 08.01.2020

Güzel bir tur geçirdik. Basic seviyesinde İngilizce bilen herkes tura tereddüt etmeden katılabilir. Sunucular etkileyici ve bilgi doluydu. Daha uzun ve derin turlarda varmış ancak yeterli izlenim ve donanımı aldığımızı düşünüyorum. Tura katılımda havaya dikkat edin. Giyim kuşamınız yeterli olmalı tur açık havada geçiyor. Yanınızda ufak atıştırmalıklar ve küçük su almayı unutmayın.

Krakow'dan: Tam Günlük Auschwitz-Birkenau Rehberli Turu Değerlendiren: Muharrem, 02.04.2019

Denilen saatte denilen yerden alındı. Servisle ulaşım hızlı ve konforluydu. Bilgilendirmeler yerindeydi. 3 kişilik rezervasyon yaptırdık 3 tane kitapçık vermeleri gerekiyordu ama 2 tane verildi. Genel olarak iyiydi.

Krakow'dan: Auschwitz-Birkenau Ziyareti ve Ulaşım Değerlendiren: Anonim, 06.10.2019