GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Hurgada
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Hurgada: En iyi turistik yerler

Hurgada: tüm turları ve etkinlikleri görün

Hurgada hakkında neler söylenmiş?

Gece çok geç saatte otelimizden alındık. Toplamda 8 kişi olduğumuz için uzanarak gitme imkanımız oldu. Minibüs uyumak için çok uygun değildi. Rehberimiz Ahmet sırayla hepimizle telefonla konuşup programımızı anlattı. Kendisi çok bilgili ve neşeli bir rehber. Müze de ve piramitlerde en önemli olduğunu düşündüğü kısımları anlattı, çünkü vakit dardı. Onun haricinde botla Nil nehrinin üzerinden geçtik. Kişi başı 10 euro. Ona katılmak zorunlu değil, biz zorunlu sanıyorduk. Katılmazsanız eğer direk restorana gidiyorsunuz minibüsle. Bot turuna katılırsanız nil üzerinden geçerek restorana varıyorsunuz. Gün sonunda parfümeriye gittik kokuları kokladık. Satın almak zorunda değilsiniz. Çok vakit harcamadık zaten. Toplamda 22 saat süren bir geziydi. Gidecekseniz bence 1 gün Kahire de kalın, öbür türlü çok yorucu bir gezi oluyor.

Hurgada'dan: Tam Günlük Kahire ve Gize Turu Değerlendiren: Ebru, 01.04.2019

Öncelikle son dakikada bu turu gordum : bana cok hesaplı geldi ve satin aldim Turkiyede iken.Hurgada dan Kahire ye gitme planim vardi bu turu gorunce plan degistirdim. Tur otelinizden sizi alip tekrar geri getiriyor.Muze girisleri ve oglen acik bufe yemek dahil (fakat icecekler haric = onu da yemek yediginiz yerin karsisinda bakkal var oradan alabilirsiniz) Tek Turk tursit oldugum icin ingilizce anlatan bir rehber tahsis ettiler ; kendisi cok hos ve bilgili bayandi. 12 $ dolar Nil gezisi vardi bu ekstra idi degisiklik olsun diye aldim fakat cok hosuma gitmedi. Bir de tur cok kosturmacali gecti ; Kahire de istedigim yerlere gidemedim acikcasi.Donus yolunda soforler kafasina gore her yerde durmalari vakit kaybetmemize sebep oldu. Ama genel olarak memnun kaldım.

Eğitmenler çok güleryüzlü ve ilgiliydi sayelerinde çok güzel bir deneyim yaşadık. Araçta tam vaktinde geldi.. düşünenler için kesinlikle tavsiye ederiz

Şnorkel ile yüzecekseniz ilk ada olan Paradise (Giftun ada grubuna dahil) da yüzün. Diğerlerinde zaman kısıtlı olabiliyor. Deniz altı mükemmel zaten.

Herşeyi ile her kuruşuna değen bir tur. Özellikle rehberimiz Abi çok ilgili ve bilgili idi. Yol uzun ve yorucu görünse de değiyor.