GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Floransa
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Floransa: En iyi turistik yerler

Floransa: tüm turları ve etkinlikleri görün

Floransa şehrinin vazgeçilmezleri

Floransa içinde gezilecek en popüler yerler

Floransa hakkında neler söylenmiş?

It is a great tour, well planned and well organised. I definitely recommend it to you. Siena and San Gimignano have great athmosphere. You should visit this medieval cities in tuscany. Also our wine tasting experience in Chianti was perfect. Our tour guide Rosa was excellent.

Fiyat fayda bakımından çok başarılıydı. 1 gün içerisinde görmek istediğim tüm noktaları görme fırsatı yakaladım. Rehber çok sempatikti. Yerel rehberin bilgi aktarımı çok başarılıydı. Sadece öğle yemeği başarı değildi. Fakat fiyat göz önüne alındığında makuldu.

Rehberimiz franceska ve şoförümüz mükemmeldi.

Çok iyi bir organizasyon. San gimignano Siena harikaydı. Pisa kısmı zaman kaybı gibi geldi. İtalyaya gitmişken göreyim demezseniz çok bir şey kaybetmiş olmazsın. Fiyat kalite dengesi açısından mükemmel bir tur oldu. Teşekkürler.

rezervasyon size sırayı atlama garantisi veriyoe fakat ben 20 dk reservasyonu olanlar sırasında bekledim ve tek artısı sıranın hızlı ilerlemesiydi ama tam bir saçmalık. onun haricinde bir sorun yaşamıyorsunuz zaten

Harika bir deneyim oldu! Bu tura katılmasak gezimiz eksik kalırmış

İki gün kala kaydolmamıza ve internet üzerinden sponsorlu çıkan bağlantıyla kaydolmamıza rağmen gerçekten insanlar oradaydı :) Amanda ve ekibi bizimle çok ilgilendiler ve harika bir deneyim yaşamamızı sağladılar