Daha fazla Fotoğraf

Başlangıç fiyatı €29 kişi başı

Empire State Binası Bileti

GetYourGuide sertifikalı
Önemli Bilgiler
Süre
2 saat - 6 saat
Hızlı Onay
Sesli Rehber/Kulaklık
İspanyolca, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce
Tekerlekli sandalyeyle erişilebilir

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • Yenilenmiş art-deco lobisi de dahil olmak üzere Empire State Binası Deneyimini dolu dolu yaşayın
  • New York Şehri'ne 1050 metre yüksekten bakarken ayaklarınızın altına serilen canlı sokakları izleyin
  • Açık hava gezisinde veya iklim kontrollü gözlem galerilerinde etrafı çevreleyen beş eyaletin panoramik manzarasını seyredin
  • Satın alma tarihinden itibaren 2 yıl geçerli olan esnek biletinizin tadın çıkarın
Genel Bakış
Yoğun sezonlarda VIP Express seçeneği sayesinde bir dakikada New York'un tepesine çıkın!
Detaylar
Empire State Binası'nın tepesinden New York şehrine henüz bakmadıysanız, bu şehri tam olarak görmüş sayılmazsınız. Gökyüzünde, yerden yaklaşık çeyrek mil yükseklikte, Empire State Binası'nın tepesindeki manzarayı seyretmek hiç unutmayacağınız bir deneyim olacak. Güneşin, meşhur Özgürlük Heykeli Lady Liberty'nin tacı üzerinden doğuşunu veya ünlü Times Meydanı üzerinden batışını seyredin. Ayrıca New York'un parıldayan siluetini gece yarısında da seyretme imkanınız olacaktır; Empire State Binası gözlemevi geç saatlere kadar açıktır.

Empire State Binası'nın 86. katı, cam ile çevrelenmiş, büyük bir çadırı andıran Gözlemevi Güvertesi'dir ve Büyük Elma'nın (New York) açık hava manzarasını 360 derecede seyredebileceğiniz tek yerdir. King Kong ve Sleepless in Seattle gibi sinema filmlerindeki sinematik anları, en tepedeyken tekrar yaşayın!

Girişinize aynı zamanda 8 dilde sunulan yeni bir multimedya deneyimi de dahildir. Bina içerisinde sesli ve görüntülü rehber uygulamanızla ilerledikçe, yeni restore edilmiş Art Deco lobisiyle mürayların tadını çıkarın ve tarihi Dare to Dream ile Sustainability sergileri de dahil olmak üzere 4 eğitsel bölgeyi keşfedin. Ayrıca bu ikonik binanın yapım tarihi hakkında bilgi edinin. Yazılım uygulaması aynı zamanda videolar, resim galerileri, quizler ve yakındaki ilgi çekici mekanları gösteren harita özelliklerini de içermektedir.

Bütün NYC Paketi
Empire State Binası deneyiminizi arttırmak için NYC paketini satın alın. Empire State Binası Gözlemevi için standart giriş imkanının yanı sıra Metropolitan Museum of Art'a giriş, şehrin yukarı ya da aşağı kısmını keşfedeceğiniz 24 saatlik bir indi-bindi tur, ayrıca tercihinize göre Liman Işıkları veya Özgürlük Heykeli tekne gezisi için katılım hakkı kazanacaksınız. Bunları ayrı ayrı satın almak yerine toplu alarak paradan tasarruf edin ve New York'un en ünlü yerlerini deneyimleyin.

VIP Express Deneyimi (Mayıs-Eylül arası ve Aralık)
Empire State Binası gözlemevleri için oluşan sıralar, neredeyse binanın kendisi kadar meşhurdur. Yoğun sezonlar ve resmi tatillerde VIP Express seçeneğini tercih edin ve değerli zamanınızdan tasarruf edin. Bir görevli sizi ikinci katta bekliyor olacak ve size özel VIP altın kol bandınızı verecek, böylece bilet gişesi için olan kuyrukları atlayabileceksiniz. Gözlemevine gidişte veya dönüşte ayrıcalıktan yararlanmak için kol bandınızı göstermeniz yeterli.

Express Geçiş
Her sıranın önüne geçmek için ziyaret gününüzde binada bulunan resmi bir Empire State Binası bilet ofisi yetkilisinden satın alın.
Lütfen not edin: Bina dışındaki sokaklarda satış yapan satıcılar, Empire States Binası Gözlemevi tarafından görevlendirilmemiştir ve Express yükseltmelerini satmaya yetkili değildir.
Dahil Olanlar
  • 86. kat Gözlemevi Güvertesi'ne erişim
  • Sesli rehber (indirilen uygulama)
Dahil Olmayanlar
  • Çok güçlü dürbünler, düşük bir ücret karşılığında gezi bölgelerinden alınabilir.
Buluşma noktası

Empire State Binası, 350 Fifth Avenue, New York.

Hatırlamanız Gerekenler
Her gün 08.00 - 02.00 saatleri arasında açıktır. Son giriş 01.15'tedir.

Tepeye giriş zamanları 11.00 ile 14.00 saatleri arasındadır, bunun yanı sıra güneş batmadan 1 saat önce ve sonra da mümkündür.

Mobil kuponlar geçerli olmayacaktır bu sebeple yazılı ödeme fişlerinizi yanınızda getirin.

Biletler satın alındıktan sonra iade edilemez fakat 2 yıl boyunca geçerliliğini korur.

Lütfen Gözlemevi'ne girmek için tüm ziyaretçilerin güvenlik sırasından geçmesi gerektiğini unutmayın.

102. Kat Gözlemevi: Bu yükseltme Gözlemevi bilet ofisinde (2. kat) veya 86. kattaki kioskta yapılabilir.

Empire State Binası bütünüyle ADA uyumludur ve tekerlekli sandalye ile erişilebilir. Yardımcı köpekler, motorlu veya motorsuz tekerlekli sandalyelere izin verilmektedir.

VIP Express seçeneğine tipik olarak sadece yoğun sezonlarda ihtiyaç duyulduğunu lütfen aklınızda bulundurun: Mayıs - Eylül arası, Aralık ve tatiller.
Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (769 Yorum)

Düzenleyen

Empire State Building Observatory

Ürün kodu: 6195