GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Empire State Binası
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
New York eyaletinin uyguladığı Covid-19 seyahat düzenlemelerine bağlı olarak, belirli eyaletlerden gelen ziyaretçilerin 14 gün boyunca karantinaya girmeleri gereklidir. New York'a bu eyaletlerin herhangi birinden seyahat eden ziyaretçiler, çevrimiçi olarak sunulan Sağlık Formunu doldurmalıdır.
Hemen Biletinizi Alın!

Empire State Binası: Turlar ve Biletler

Empire State Binası: tüm turları ve etkinlikleri görün

New York şehrinin vazgeçilmezleri

543 bilet ve turun tümünü görün

Empire State Binası'ndan En İyi Manzaralar

Şehrin üzerinden yükselen ve New York ufuk çizgisinin en yüksek noktası olan ünlü Empire State Binası, Manhattan'ı popüler kılan ilk özelliğidir! Yukarıya bakıp bu gökdeleni görünce, New York'a aşık olmamanız imkansızdır! İşte birkaç seyir noktası.

Top of the Rock

Top of the Rock

Manzara seyretmek için neresi tercih edilmeli: Top of the Rock (Rockefeller Merkezi) veya Empire State Binası? Top of the Rock'tan Empire State Binası'nı seyredebilirsiniz. Buradan manzara inanılmazdır.

Flatiron Bölgesi Caddeleri

Flatiron Bölgesi Caddeleri

Flatiron Binası ve Madison Meydan Parkını keşfedin. 22. Cadde 5. Bulvar'daki yaya adasında durun ve inanılmaz bir fotoğraf çekin.

Manhattan Etrafında Yolcu Gemi Turu

Manhattan Etrafında Yolcu Gemi Turu

Manhattan etrafında gezmek için yolcu gemisinde yer ayırtın ve ufuk çizgisini mükemmel bir şekilde delip geçen inanılmaz Empire State Binası'nın panoramik görüntüsünü yakalayın.

East River State Parkı, Kent Caddesi, Williamsburg

East River State Parkı, Kent Caddesi, Williamsburg

Williamsburg, Brooklyn'deki mükemmel East River State Parkı, Manhattan'ın en güzel gökyüzü manzaralarını sunar. Bonus olarak ise: Parkta haftasonları yiyecek satılır ve bit pazarı vardır.

Empire State Binası'nın Zirvesi

Empire State Binası'nın Zirvesi

Empire State Binası'nın zirvesine çıkın. Seyir platformundan Manhattan'ın müthiş manzarasını seyredin. Kesinlikle nefesinizi kesecek!

İçeriden ipuçlarımız

Ulaşım / Saatler

Empire State Binası, 350 5. Bulvar, 33. ve 34. Caddeler arasındadır. Bina; 08:00'de açılır ve zirveye çıkan son asansör 01:15'te kalkar, 02:00 ise kapanış saatidir. En yakın metro; 33. Cadde'ye giden 6. tren; 34.Cadde'ye giden B/D/F, Q, veya 1/2/3.

Empire State Binası'nı Gezmek için En İyi Zaman

Gece ya da gündüz manzara mükemmel olacaktır. Gece giderseniz, romantik şehir ışıklarının keyfini sürersiniz. Gündüz giderseniz, şehrin planını daha iyi görürsünüz. Seçim size kalmış!

Hızlı Geçiş

Empire State Binası uzun giriş sıraları nedeniyle kötü şöhrete sahiptir. Bilet sıraları, güvenlik sıraları ve 86. gözlem katına çıkmak için asansör sıraları... Bu sıraları atlamak için Hızlı Geçiş biletini önceden satın alabilirsiniz. Ekspres Kart sayesinde ise asansöre hızlı ulaşırsınız. Güvenlikten geçmeniz gerektiği aklınızda bulunsun. Cam, şişe veya teneke kutularla giriş yasaktır.

Yararlı Bilgiler

 • Ne zaman ziyaret edilir?
  Yağmur ya da güneş her gün 08:00-02:00 saatler arası açıktır.
 • Ücreti ne kadar?
  30-40 USD arasındadır.
 • Rehbere ihtiyacım olacak mı?
  Hayır
 • Nasıl gidilir?
  En yakın metro durağı 33.Cadde'dir - 5th Avenue'ye gelene kadar yürümeye devam edin.
 • Ekstra ipuçları

  • Güvenlik nedeniyle cam, şişe veya teneke kutularla giriş yasaktır.

  • Kameranızı unutmayın - muhteşem fotoğraflar çekmek isteyebilirsiniz!

Empire State Binası hakkında neler söylenmiş?

Genel değerlendirme
4.5 / 5
based on 7.442 reviews

Fazla sıra beklemeden içeri girdik hiç sorun yaşamadık.

Binaya akşam üzeri gittik, hem gündüz hem gece manzarasını görebildik. Ancak bizim gibi yapan çok kişi olduğu için aşırı kalabalıktı. Fotoğraf çekmek oldukça zor oldu.