Empire State Binası
Uygun etkinlikleri bulabilmek için istediğin tarihleri gir
:
Hemen Biletinizi Alın!

Empire State Binası: Turlar ve Biletler

Sertifikalı
Çabuk tükenmesi muhtemel

New York Harbor ve Özgürlük Cruise Heykeli

Süre: 1 saat
81 Yorum
81

New York Harbor boyunca 1 saatlik seyir köpüklü siluetinin altında yola. alacakaranlık setleri gibi Özgürlük Anıtı doğru başkanı olarak, New York ve…

Empire State Binası: tüm turları ve aktiviteleri görün
451 bilet ve turun tümünü görün

Empire State Binası'ndan En İyi Manzaralar

Şehrin üzerinden yükselen ve New York ufuk çizgisinin en yüksek noktası olan ünlü Empire State Binası, Manhattan'ı popüler kılan ilk özelliğidir! Yukarıya bakıp bu gökdeleni görünce, New York'a aşık olmamanız imkansızdır! İşte birkaç seyir noktası.

Top of the Rock

Manzara seyretmek için neresi tercih edilmeli: Top of the Rock (Rockefeller Merkezi) veya Empire State Binası? Top of the Rock'tan Empire State Binası'nı seyredebilirsiniz. Buradan manzara inanılmazdır.

Flatiron Bölgesi Caddeleri

Flatiron Binası ve Madison Meydan Parkını keşfedin. 22. Cadde 5. Bulvar'daki yaya adasında durun ve inanılmaz bir fotoğraf çekin.

Manhattan Etrafında Yolcu Gemi Turu

Manhattan etrafında gezmek için yolcu gemisinde yer ayırtın ve ufuk çizgisini mükemmel bir şekilde delip geçen inanılmaz Empire State Binası'nın panoramik görüntüsünü yakalayın.

East River State Parkı, Kent Caddesi, Williamsburg

Williamsburg, Brooklyn'deki mükemmel East River State Parkı, Manhattan'ın en güzel gökyüzü manzaralarını sunar. Bonus olarak ise: Parkta haftasonları yiyecek satılır ve bit pazarı vardır.

Empire State Binası'nın Zirvesi

Empire State Binası'nın zirvesine çıkın. Seyir platformundan Manhattan'ın müthiş manzarasını seyredin. Kesinlikle nefesinizi kesecek!

Empire State Binası: İpuçlarımız

Ulaşım / Saatler

Empire State Binası, 350 5. Bulvar, 33. ve 34. Caddeler arasındadır. Bina; 08:00'de açılır ve zirveye çıkan son asansör 01:15'te kalkar, 02:00 ise kapanış saatidir. En yakın metro; 33. Cadde'ye giden 6. tren; 34.Cadde'ye giden B/D/F, Q, veya 1/2/3.

Empire State Binası'nı Gezmek için En İyi Zaman

Gece ya da gündüz manzara mükemmel olacaktır. Gece giderseniz, romantik şehir ışıklarının keyfini sürersiniz. Gündüz giderseniz, şehrin planını daha iyi görürsünüz. Seçim size kalmış!

Hızlı Geçiş

Empire State Binası uzun giriş sıraları nedeniyle kötü şöhrete sahiptir. Bilet sıraları, güvenlik sıraları ve 86. gözlem katına çıkmak için asansör sıraları... Bu sıraları atlamak için Hızlı Geçiş biletini önceden satın alabilirsiniz. Ekspres Kart sayesinde ise asansöre hızlı ulaşırsınız. Güvenlikten geçmeniz gerektiği aklınızda bulunsun. Cam, şişe veya teneke kutularla giriş yasaktır.

Yararlı Bilgiler

 • Ne zaman ziyaret edilir?
  Yağmur ya da güneş her gün 08:00-02:00 saatler arası açıktır.
 • Ücreti ne kadar?
  30-40 USD arasındadır.
 • Rehbere ihtiyacım olacak mı?
  Hayır
 • Nasıl gidilir?
  En yakın metro durağı 33.Cadde'dir - 5th Avenue'ye gelene kadar yürümeye devam edin.
 • Ekstra ipuçları
  • Güvenlik nedeniyle cam, şişe veya teneke kutularla giriş yasaktır.
  • Kameranızı unutmayın - muhteşem fotoğraflar çekmek isteyebilirsiniz!

Empire State Binası civarındaki aktiviteler


Empire State Binası
4.3
GetYourGuide müşterilerinin yaptığı 940 değerlendirmeye göre