GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
 1. Birleşik Arap Emirlikleri
 2. Dubai
 3. Burç Halife

Dubai Burç Halife Biletleri: 124. ve 125. Kat

Ürün kodu: 49019
Galeriyi görüntüle
Sertifikalı
Dünyanın en yüksek binası olan Burç Halife'nin gözlem güvertesinde unutulmaz manzaralara tanıklık edin. Basra Körfezi üzerinden 360 derecelik panorama manzaralarını keşfetmek üzere 125. kata çıkarken hayrete düşeceksiniz.
Bu bilet hakkında
Geri ödemenin tamamını alabilmek için, 24 saat öncesine kadar iptal edin
Mobil kupon
Kupon, bilet karşılığı değiştirilmelidir.
Süre: 1,5 saat
Başlangıç saatlerini görmek için doluluk durumunu kontrol edin.
Hızlı Onay
Sesli rehber/kulaklık
İspanyolca, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Arapça, Rusça
Tekerlekli sandalyeyle erişilebilir

Katılımcı sayısını, tarihi ve dili seçin:

Yükleniyor...

Deneyim

Öne çıkanlar
 • Gezegendeki en yüksek gökdelen olan Burç Halife'den Dubai'yi izleyin
 • Dünyanın en hızlı asansörüyle 125. kata çıkın
 • Dubai'nin ve Basra Körfezi'nin üzerinden 360 derecelik manzaranın tadını çıkarın
 • Gökyüzünde bulunan gözlem güvertesinden şehrin günbatımını izleyin
 • Özel yerinizden Dubai Fıskiyesi manzarasının keyfini sürün
Tam açıklama
Dubai'nin simgesi Burç Halife gökdelenine tırmanmak için sizi bulutlara çıkaracak olan dünyanın en hızlı asansörüne binin. Dünyanın en yüksek binası olma ünvanını taşıyan bu binanın 125. katına çıkarak, dünyada görülmesi gereken yerler listenizdeki maddelerden birini daha karalayabilirsiniz! Gözlem güvertesinin balkonundan kilometrelerce uzanan manzarayı seyredin; nefesinizi kesecek bu anı unutamayacaksınız.

Ufuk çizgisine hükmeden Burç Halife yapısı, 830 metrelik şaşırtıcı uzunluğuyla Downtown Dubai'de yükselmektedir. Dilerseniz nefes kesen 360 derecelik panoramalarla Emirlik etrafını kuşbakışı seyredin. Gece ya da gündüz, tablo mükemmelliğinde bir deneyim yaşayacaksınız.

Bu Orta Doğu simgesinin ardında yatan mimari ve teknolojik bilgileri öğrenirken bir yandan da güvertedeki teleskoplardan birini kullanarak şehrin gece manzaralarını seyre dalın. Bu unutulmaz deneyimi sevdiklerinize ve yakınlarınıza göstermek için 125. katın girişinde çekilen hatıra fotoğrafını satın alabilirsiniz.

Burç Halife seyir platformundan duyulabilen senkronize müzikler eşliğinde, dünyanın en yüksek binasından Dubai Fıskiyesi gösterisini izleyin. Burç Halife Gölü üzerine kurulu, dünyanın en büyük dans eden fıskiyesini panoramik seyir noktasından hayretle seyredin. Bu inanılmaz şovu görmek istiyorsanız, iyi bir yer bulabilmeniz için fıskiye şovundan yaklaşık 30 dakika öncesinden rezervasyon yapmanız önerilir.
Neler dahil?
 • Seçilen zaman diliminde giriş bileti
 • Seyir teleskoplarının kullanımı
 • Etkinlik boyunca kablosuz internet
Hariç olanlar
 • Hatıra fotoğrafı ücreti
 • Sesli rehber kiralama (yaklaşık 25 AED)

Etkinliğe hazırlık

Buluşma noktası

Burç Halife LG katı (Alt Zemin), Burç Halife binasına resmi girişin hemen sol tarafında yer alan "At the Top" adlı binada. Biletleri, planladığınız ziyaret tarihinden önce Dubai Alışveriş Merkezi'nin alt katında sol tarafta bulunan 'Will Call' gişesinden alabilirsiniz. Will Call Center, Dubai Mall ve Burç Halife'nin, tek bir kompleks yapının parçaları olduğunu lütfen unutmayın. Araba ile: Burç Halife, Sheikh Zayed Caddesi üzerinde, 1. kavşak yakınında yer almaktadır. 1. bağlantı kavşağına girin ve Financial Centre Road (eski Doha Street) üzerinden devam edin. Dubai Mall'a giden yol sağ tarafta olacak. Metro ile geliş: Burç Halife Metro İstasyonu'ndan Burç Halife'ye metro ile ulaşılabilir. Metro istasyonundan, Burç Halife'deki "At the Top" gişesine yürüyerek ulaşmanın 20 dakika kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

Google Maps ile aç ⟶
Önemli bilgiler
Ne getirmeli
 • Pasaport veya kimlik kartı
Gitmeden önce bilin
• Rezervasyonunuz, ziyaretinizden üç ay öncesine kadar onaylanacaktır
• Yoğun talep nedeniyle seçtiğiniz saat uygun olmayabilir; böyle bir durumda seçtiğiniz saatin yarım saat öncesine veya sonrasına yeriniz ayırtılacaktır
• Gözlem güvertesi alanında sıra olabilir
• 4 yaş altı çocuklar için ücretsizdir
• Sesli rehber kiralamak için fotoğraflı kimlik belgesi ve depozito gerekir
• 8-12 yaş grubu çocuklar için özel sesli tur seçeneği vardır
• Dubai Fıskiyesi programı:
Cuma hariç her gün: 13:00 ve 13:30
Cuma: 13:30 ve 14:00

Akşam Gösterileri
Her gün: 18:00 - 23:00 arası (her 30 dakikada bir)
Fıskiye gösterisine katılacaksanız, iyi bir seyir noktası bulabilmeniz için yerinizi en az 30 dakika önce rezerve etmeniz tavsiye edilir.

Başlangıç fiyatı ₺ 241,12 kişi başı

Müşteri yorumları
Genel değerlendirme
4,6 / 5
28445 değerlendirmeye göre
İnceleme özeti
Hizmet
4,6/5
Organizasyon
4,5/5
Fiyat-kalite
4,0/5
Güvenlik
4,8/5

Düzenleyen