GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Dubai
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Dubai: En iyi turistik yerler

Dubai: tüm turları ve etkinlikleri görün

Dubai şehrinin vazgeçilmezleri

Dubai içinde gezilecek en popüler yerler

Dubai hakkında neler söylenmiş?

Safari için sunulan yemekler genel olarak kötü olduğu için sadece tur için tercih ettim. 14:30 gibi otelden alındım. Akşam 19:00 da otele bırakıldım. Eglenceli bir jeep turu başlamadan önce market ve atv lerin oldugu bir ortak bir alanda toplanıyor herkes alana yürüme mesafesinde deve ile çöl icinde kücük bir 50mt'lik git gel yapıosunuz fotograf vs için. Sonra jeep ile tur başlıyor kemerletinizi baglıyorsunuz. Mide bulantısına karşı önceden ilaç alın, yada araçta söförden poset isteyin. Bir süre sonra çöl içinde bir yerde duruluyor fotograf çekilip kum board yapabilirsiniz:). Dönüş yolunda tekrar jeep macerası başlıyor. Gün batımı için fotograflar cekiniyor ve evlere :)

Çok güzeldi. Bu uygulama sayesinde pek çok yere kolaylikla erişebildik. Aksam saatlerinde inanılmaz güzel bir anı yaşadık. Biletlerinizi Dubai Mall' da ki At the Top gişesinden zamanından önce almanız önemli. Bilet aldıktan sonra dışarı çıkıp tekne sırasına giriyorsunuz. Yani verilen saat tekne gezisinin başlangıc saati değil. Bilet alma saati. Kaçırdık tekneyi diye çok endişelendik. O nedenle açıklamak istedim

Abu Dhabi’yi günübirlik görmek için çok iyi bir fırsat, güzel bir organizasyondu, araç, rehber süperdi ayrıca ziyaret edilecek yerlere de ekstra ücret ödemiyorsunuz, zaman olarak da çok iyi ayarlanmış her yeri yeterli derecede gezebiliyorsunuz ve fiyatı da gördüklerinize oranla çok çok makul. Kesinlikle tavsiye ederim!

Şöförümüz oldukça cana yakın ve ilgiliydi. Özellikle şöförümüzün arkadaş canlısı tavrı çok hoşumuza gitti. Ancak biletimde barbeküde yazmasına rağmen 4 saatlik turlarda barbekünün olmadığı bilgisini aldık. Get your guideın yanıltıcı şekilde bilet satmasını hiç hoş bulmuyorum.

It was such a wonderful experience. Our guide Ibrahim was so nice and patient. Also excellent guide and we realle enjoyed the desert ride. He took us many good and funny pictures.After the booking he came in 10 minutes. He helped us a lot. Thank you IBRAHIM!