GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Doha
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Doha: En iyi turistik yerler

Doha: tüm turları ve etkinlikleri görün

Doha hakkında neler söylenmiş?

Günde 2 sefer yapılıyor, 07:00 ve 14:00. Doha merkezden 66km arabistan sınırına doğru yolculuğa başlıyorsunuz. İlk mola’da develere binerken, araçların lastiklerinin havaları azaltılıyor.bu sırada sütlü çay , kahve veya su ikramları var, dilediğinizi içerken 10qar ücret karşılığında şahin(kuş) ile birlikte fotoğraf çekilebilirsiniz.buradan yaklaşık 30km gidiş+30km dönüş çöl safarisi başlıyor. 2.ci molada çölde fotoğraf çekilebikirsiniz. 3.cü molada kumda sörf etkinliğü var. 4.cü molada suudi arabistan sınırında deniz ile çölün buluştuğu yerde resim çekiliyorsunuz ve eve dönüş yolu başlıyor.yolda lastiklerinizin havasını şişirtip dohaya dönüş başlıyor.tur güzeldi.katılmanızı tavsiye ederim.

Safari esnasında özelikle diğer araçlara baktım, Muhammed gerçekten çok iyi bir şoför. Öğleden sonraki seferi tercih etmelisiniz, güneşin batışında çok daha seyirlik oluyor ve sabah sersemliğiyle tadını çıkaramazsınız. İç denizden 10 dakikada olsa yüzmenizi tavsiye ederim, su çok güzel. Şortunuzu götürmeyi unutmayın. Kum sörfünü de ayakta deneyin mutlaka :) En arka koltuklarda oturmanızı tavsiye etmem, teker üstü olduğu için çok zıplar. Ömrümde katıldığım en iyi aktivite diyebilirim. Ancak arabada küçük bi de çocuk vardi ve çok korktuğu için bi süre sonra şoför daha temkinli kullandığı için adrenalini tam yaşayamadık. Ne kadar yazarsam yazayım bu heyecan yaşamadan anlaşılmaz.

>It was above my expectations, they take me from hostel that a little far to city center, and the trip was excellent, free cold drinks, totally good times.. Thanks to our driver...

Ben Çöl Safari Turu'nu çok beğendim ve uygun bir fiyata aldığımı düşünüyorum.. GYG ye çok teşekkür ederim bu imkanı bana verdiği için, buradan tur satın almanızı tavsiye ederim..

Oldukça keyifli ve eğlenceli bir safariydi özellikle öğleden sonra olması gün batımını da görme açısından çok güzeldi rehberin araç sürüş yeteneği de oldukça başarılıydı