GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Barselona Şehir kartları
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin
En Uygun Fiyat

Şehir kartları: Barselona

Şehir kartları: Tümünü görüntüleyin
663 bilet ve turun tümünü görün

Barselona Etkinlikleri

Barselona: Diğer etkinlikler

Barselona Site Haritası

Barselona hakkında neler söylenmiş?

Ziyaret edilen şehirde toplu taşıma için bir kart sistemi varsa mutlaka kullanmak gerek diye düşünürüm. Barselona için de Hola BCN kart son derece kullanışlıydı. Hem havaalanından şehir merkezine gidip gelmek , hem de şehir içinde metro, otobüs, tramvay için sınırsız kullanmak insanı özgürleştiriyor.

bu uygulama gerçekten çok güzel. biz eşimle barcelonaya giderken kullandık. işitme engelli olduğumuz için telefonda görüşmeye sağlayamıyoruz bu uygulama sayesinde whatsapp üzerinden iletişim kurduk ve sorunlarımızı varsa da çözdüler, hep böyle devam ederler umarım.

Tek kullanımlık metro bileti €2,15. Kararı siz verin.

Barcelona'da dilediğinizce gezmek için bu bilete mutlaka sahip olmalısınız. Çünkü çok ekonomik. Yalnız Figueres'e gitmek isterseniz ( Dali )bu bilet turnike kapılarını açıyor ve trene binebiliyorsunuz ama geçerliliği yok. Çünkü sadece şehir içinde geçerli.

Urun cok basarili. sadece digitalin bu kadar gecerli oldugu bir donemde basilmis rezervasyon onayi istemeleri mobil kupon kabul etmemeleri ilginc. Yaniniza mutlaka rezervasyon ciktinizi alin

Barselona asya seyahat etmeyi düşünüyorsanız mutlaka önceden online toplu taşıma biletinizi alın