Daha fazla Fotoğraf

Başlangıç fiyatı €8,50 kişi başı

Barselona: Freixenet Şaraphane ve Şarap Tadım Ziyareti

Önemli Bilgiler
Süre
1.5 saat
Elektronik kuponlar kabul edilir
Hızlı Onay
Canlı rehber
İngilizce

Tarihi ve katılımcıları seç:

Aranıyor...

Aktivite Özellikleri
  • Tarihi Freixenet şaraphanesi'ni gezin
  • Katalonya'da en iyilerinden biri olan Cavas'ın üretimi hakkında bilgi edinin
  • Freixenet Cava'nın tadına bakın
Genel Bakış
Bu gezide Katalonya Cavas'ın sırlarını ve yeraltı Freixenet mahzenini keşfedin. Şirket sahiplerinin geleneksel üretim metotlarını seyredin ve sonuç olarak damaklarınızı tatlandırın.
Detaylar
Bu 90 dakikalık Freixenet Şaraphane gezisinde damağınızı Katalonya'nın meşhur köpüklü şarabı (şampanyası) ile şımartın. Gününüz ünlü şarap üreticisinin hakkında bir video tanıtımı ile başlayacak ve kuruluşu 1922 yılına dayanan tarihi şarap mahzeninde devam edecektir. Burada Freixenet Cava halen geleneksel yöntemleriyle hazırlanırken, aynı zamanda üretimde modern teknolojilere nasıl bağlı kaılındığını da öğrenebilirsiniz.

Oradan ufak bir tren ile 1970 ve 1990 yılında inşa edilmiş modern mahzenin içinden geçerek Freixenet üretim yerini ziyaret edeceksiniz.

Turunuzun sonunda parıldayan serin bir bardak Cavas içme imkanınız olacak ve ardından Freixenet dükkanı Dolores Ferrer'yı ziyaret ederek, Cavas'ın, uluslararası şarapların ve birçok dünya çapında kaliteli şarabın daha nerede satıldığını göreceksiniz.
Dahil Olanlar
  • Rehber
  • 1 bardak tadımlık Cava
Dahil Olmayanlar
  • Ekstra tadımlıklar
Buluşma noktası

Bizimle Freixenet şaraphanesinde buluşun. Tren ile: Barselona'dan tren ile ulaşım en kolay yoldur. Plaça Catalunya'dan veya Sants'tan tren ile Vilafranca del Penedés'e veya Sant Vicenç de Calders'e yol alın ve Sant Sadurní d'Anoia istasyonunda inin. Freixenet istasyonun yanında karşınıza çıkacak. Barcelona'dan Sant Sadurní'ye tren yolculuğunuz 50 dakika sürmektedir. Araç ile: Barselona'dan AP-7 veya AP-2 otoyolundan Lérida/Tarragona'ya gidin ve 27 - Sant Sadurní d’Anoia'dan çıkış yapın. (40 km - yaklaşık 40 dakika). (Google Maps ile aç)

Sözümüz
  • Hızlı rezervasyon
  • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme (41 Yorum)

Düzenleyen

Freixenet

Ürün kodu: 734