GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Barselona
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Barselona: En iyi turistik yerler

Barselona: tüm turları ve etkinlikleri görün

Barselona şehrinin vazgeçilmezleri

Barselona içinde gezilecek en popüler yerler

Barselona hakkında neler söylenmiş?

The tour was very interesting and informative thanks to guide Victor. We didn t bored a second and enjoyed the history behind the architecture of Sagra da Familia as well as nice views from both inside and outside. Victor explained the stories of statues and allowed us to discover all the thinking and philosophy behind everything.

Sagrada Familia: Öncelikli Erişim ile Rehberli Tur ve Bilet Değerlendiren: İkbal Buşra, 07.12.2019

Urun cok basarili. sadece digitalin bu kadar gecerli oldugu bir donemde basilmis rezervasyon onayi istemeleri mobil kupon kabul etmemeleri ilginc. Yaniniza mutlaka rezervasyon ciktinizi alin

The tour was well organized . The guide (Rod) was a GOOD one and he was a very warm person and a very good driver which made things easier. The villages and the views were a dream.

Katalonya Ortaçağ Köyler Barcelona Day Tour Değerlendiren: Anonim, 06.02.2020

Hiç sıra beklemeden bu muhteşem deneyimi yaşadık, her şey anlatıldığı gibiydi. Get Your Guide da yapılan tüm açıklamalar birebir gerçeği yansıtıyor, hiçbir problem yaşamadık

Barcelona: Sagrada Familia Hızlı Giriş Bileti Değerlendiren: isil, 07.02.2020

Sıra beklemeden giriş yapmak için kesinlikle biletlerinizi önceden almalısınız. Uygulama sayesinde bu konuda hiç sıkıntı yaşamadık.

Barselona: Park Güell Giriş Bileti Değerlendiren: Ezgi, 16.11.2019