GetYourGuide, size en iyi şekilde hizmet vermek için çerezleri kullanır. Bu siteye göz atmaya devam ederek, çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. Daha fazla ayrıntıyı gizlilik politikamız içinde bulabilirsiniz.

Kapat
Amsterdam
Uygun etkinlikleri görmek için istediğiniz tarihleri girin

Amsterdam: En iyi turistik yerler

Amsterdam: tüm turları ve etkinlikleri görün

Amsterdam şehrinin vazgeçilmezleri

Amsterdam içinde gezilecek en popüler yerler

Amsterdam hakkında neler söylenmiş?

Tur genel olarak iyiydi. Biz ingilizce tur istediğimiz için tur rehberimiz bizi bruges da karşıladı. İspanyolca rehberlik yapan rehber ise bizimle amsterdam-bruges arası bizimle seyahat etti. Tek sıkıntı ispanyol rehberin 15 dakika ispanyolca yaptığı çeşitli açıklamalar vr bilgilendirmeleri ingilizce olarak tek cümle ile geçiştirmesi (otobüste yapılan bilgilendirmeler) onun dışında rehberiniz Jamal oldukça eğlenceli vakit gwçirmemizi sağladı

Merhaba, Müze gerçekten çok büyük ve eğer detaylı gezilirse tüm gününüzü kapsayacak şekilde eserlere yer verilmiş. Sınırlı sayıda gününüz var ise sadece müze girişinde verilen kat planındaki eserleri gezecek bir tur yaparsanız yaklaşık 2-3 saatte bitiyor. Gittiğim dönemde THE NIGHT WATCH – REMBRANDT eseri restarasyondaydı ama onu bile öyle görmek gerçekten etkileyiciydi. Amsterdam'a gidilirse mutlaka gezilmesi gereken bir müze.

Amsterdam: Rijksmuseum Giriş Bileti Değerlendiren: Orkun, 31.10.2019

Bence mükemmel bir kart. Hem en gezilecek yerlere giriş bileti sağlıyor hem de ulaşıma yardımcı oluyor. Çok işime yaradı kesinlikle. Sadece keşke havalimanına ya da Zaanse Schans'a ulaşım için bir indirime sahip olsaydık bu kartimiz olduğundan dolayı. Bir de bir seferlik yemek hediyesi olsa mukemmel ötesi olurdu

I Amsterdam Şehir Kartı Değerlendiren: Ecem, 13.11.2019

If you are around, you should visit Brugge. It was a small town (totally 25-30 minutes from up to down) with old buildings and canals. They say Brugge is the Venice of the north. Winter months are recommended but summer can be better. Because the city could seem dull.

Bu kartı almak işimi gerçek anlamda kolaylaştırdı. Havalimanından çıkınca hemen sağ tarafta kırmızı bir minibüsün var oradan biletleri alabilirsiniz. Biletleri sadece trenlerde kullanamıyorsunuz. Diğer bütün toplu taşımalarda kullanabilirsiniz.

Amsterdam: GVB Toplu Taşıma Bileti Değerlendiren: Selcan, 14.11.2019