Gittiğiniz yere aşık olun

Seyahat anlayışını değiştiriyoruz

Sıradan gezileri olağanüstü kıldığımız bir yolculuktayız. Kişisel deneyimler sunarak, size rehberlik ediyoruz. Seyahatleriniz sizi nereye götürürse götürsün, varacağınız duraklardaki kaçırılmayacak, benzersiz şeyleri görmenizi sağlayacağız. GetYourGuide yanınızdayken (ve cebinizdeyken), unutulmaz anlar yaratmak artık çok kolay. Bugün milyonlarca kişi seyahat hayallerini gerçeğe dönüştürmek için GetYourGuide'ı kullandı. Ve biz daha yeni başlıyoruz. Gittiğiniz yerlerle kurduğunuz bağı yeniden tanımlıyoruz, böylece herkes hayallerindeki tatili yaratabilir. Bu senin seyahatin, senin yolun.

Seyahat etmek hiç bu kadar kolay olmadı

Strese elveda deyin

Etkinliklere göz gezdirip, yerinizi ayırtın ve keyfinize bakın. Yer ve zaman konusunda sizi bilgilendireceğiz.

Kürek çeken bir kadın.

Asla ortalamaya razı olmayın

İnanılmaz deneyimler yaratmak için buradayız. GetYourGuide'ta her yaş ve ilgi alanı için rakipsiz etkinlikler bulacaksınız.

Roma'daki Kolezyum

Hiçbir anı heba etmeyin

Hatıralar sıra beklerken oluşmaz. Önceden rezervasyon yaptırın ve dünyanın en popüler turistik yerlerine sıra beklemeden erişin.

Bir gezgin, etkinliğin keyfini çıkarıyor

Eksiksiz keşfedin

Seyahatiniz öncesi ve sırasında, varacağınız yerin sunduğu her şeye dair size özel tavsiyeler alın.

Gezginler için yapıldı

  • "Kesinlikle muhteşem! Bu, sahip olduğum en inanılmaz deneyimlerden biriydi. Mükemmel zamanlanmış ve iyi organize edilmiş.”
    - Birleşik Krallık'tan Kristy, Harry Potter stüdyosunu gezdikten sonra

Senin gezin, senin yolun

Gittiğiniz her yerde yapılacak en iyi şeyleri bulun.

Planlamaya başlayın

Şimdiye dek yolculuğumuz

Dünyayı herkese açmak, GetYourGuide'ın kalbinde yer alıyor. Şirket, sınıf arkadaşı olan Johannes, Tao, Martin ve Tobias tarafından 2009 yılında kuruldu. Bir seyahat karışıklığı, turizme devrimci bir yaklaşımın kapısını açtı. Johannes, Pekin'e bir gün erken iniş yaptığı için nereye gideceğini ya da ne yapacağını bilmeden vaktini sokaklarda dolaşarak geçirmişti. Ardından, yerel bir rehber olarak sahneye Tao çıktı ve ikili, bu gezi durağını eksiksiz olarak deneyimlediler. Gelecek için tanımlanmış bir vizyonla Zürih’e dönen kurucularımız, seyahat dünyasını değiştirmeye karar verdiler. Sonuç? Dünyanın dört bir yanındaki en iyi etkinlikleri tek yerde toplayan bir platform.

GetYourGuide'ın dört kurucusu, Berlin merkez ofisinde.

Tao Tao, Martin Sieber, Johannes Reck ve Tobias Rein

Küçük bir öğrenci odasındaki mütevazı başlangıçlardan endüstri lideri olmaya kadar, GetYourGuide'ta çok şey değişti. İnanılmaz deneyimler yaratma ve gittiğiniz yerden memnun kalmanız konusunda verdiğimiz garanti ise hiç değişmedi.

Bize katılın