GetYourGuide Hakkında

Rehberli turlar, yemek pişirme kursları, gezi otobüsleri, kanal gezileri... Yeni bir yer keşfederken yapabileceğiniz birçok şey var. Peki zor olan ne? Nereden başlayacağınıza karar vermek!

GetYourGuide dünyadaki tüm gezi aktivitelerini sizin için toplar ve kategorilere ayırır. Afrika'dan Okyanusya'ya kadar keşfetmek istediğiniz etkinlikleri kolayca bularak rezervasyon yapmanızı sağlar.

Dışarıda kocaman bir dünya var! Haydi keşfe çıkın!

 

Neden bizimle keşfe çıkmalısınız?

Dünyanın en büyük aktiviteler koleksiyonu

Tam şu anda, parmaklarınızın ucunda 29400 taneden fazla etkinlik bulunuyor. İspanya'nın lezzetli mezelerini tatmaktan, Queensland'in rengarenk mercanları arasında şnorkelle yüzmeye kadar yapmak isteyeceğiniz her şey burada!

Profesyonel yerel rehberler

GetYourGuide yerel tedarikçi topluluğu işini iyi biliyor. Ne de olsa size dünyayı göstermek onların işi! Eğlenirken güvende olmanızı sağlıyoruz.

En iyi fiyat garantisi

Büyüleyici seyahat anıları paha biçilmezdir ama paranızın karşılığını aldığınızı bilmek de mutlaka iyi hissettirecektir. Aktivitenizi tatmin edici bulmadıysanız bize haber verin ve hiçbir soru sormadan aradaki farkı iade edelim.

İhtiyaç duyduğunuz her an üstün müşteri desteği

Müşteri Hizmetleri ekibimiz, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki ofislerde her zaman göreve hazırlar. İster maceranıza başlamış, ister evinizde internetin başında olun; telefonla veya mesajla bize ulaşabilirsiniz. Size memnuniyetle yardım ederiz!


Şirket

GetYourGuide, 2009 yılındaki kuruluşundan itibaren dünyanın en başarılı çevrimiçi seyahat girişimlerinden biri haline geldi. Lider risk sermayesi yatırımcıları Spark Capital, Highland Capital Partners ve PROfounders Capital tarafından desteklenen GetYourGuide, altı küresel pazarda genişleyerek Berlin, Las Vegas ve Zürih'te ofisler açtı. Aldığımız ödüller arasında 2013 Swiss Economic Ödülü, 2012 Swiss ICT Ödülü, 2011 De Vigier Ödülü ve 2010 Swiss Venture Leaders Ödülü bulunuyor.

Dışarıda kocaman bir dünya sizi bekliyor!

İşte başlıyoruz!